Чоловік / хлопець Лев. Як завоювати

Для того, щоб підкорити Лева, потрібно вразити його уяву, опинившись в центрі загальної уваги.

Потім витончено зістрибнути з п’єдесталу і звернути увагу на нього — Лева. Успіх гарантований. Цей знак одружується не скільки для себе, скільки «для інших», а тому його дружина повинна викликати загальну заздрість і захоплення.

При цьому у неї «під низьким декольте повинна бути надіта волосяниця» — вона повинна фліртувати направо і наліво (щоб чоловік був упевнений, що випередив усіх в полюванні за досконалістю), але зберігати

вірність своєму Левові, який ніколи не пробачить зради. Завойовуючи Лева, треба постійно твердити, який він чудовий (при цьому інші повинні йому говорити, яка чудова його обраниця).

Це той випадок, коли треба стати «фатальною жінкою», королевою, спокусницею. Лев повинен знати, що ви бажані всім, але вибрали його. Для закріплення успіху потрібно пред’явити колекцію відкинутих шанувальників і милих дрібничок, на кшталт кілець з діамантами, які вам «якось подарували». З’являйтеся там, де можете зустріти «Лева» з шанувальниками та (або) з квітами, навіть якщо ви їх даруєте собі самі. Потрібно, щоб Лев зрозумів: якщо він не поквапиться, він вас втратить…

Представление о красоте человека в разные эпохи. Упражнения для живота после операции на животе. Упражнения со скакалкой гимнастика.
Чоловік / хлопець Лев. Як завоювати
Рубрика: UA.