Чоловік / хлопець Козеріг. Як завоювати

Козероги завжди одружуються якщо не за розрахунком, то з розрахунком.

Вони повинні бути впевнені, що дружина додасть йому необхідну вагу в суспільстві, допоможе в скрутну хвилину і забезпечить надійний тил. Якщо жінка чекає від шлюбу романтики і розкоші, їй потрібно відмовитися від думки зачарувати Козерога.

Якщо ж вона шукає супутника і друга на все життя, то їй чекає серйозна робота. Козеріг може бути неговіркою і сухою людиною, а може вести себе, як світський лев, але серце у нього в будь-якому випадку підкоряється розуму. Він давно

створив для себе образ ідеальної дружини і приміряє його на всіх зустрічних жінках.

Якщо його втягнути в розмову про літературу, історії, кіно, а потім проаналізувати його трактування жіночих образів, можна зрозуміти, чого йому треба. Як правило, вимоги Козерогів цілком здійсненні — вони хочуть, щоб жінка цікавилася справами свого чоловіка і по можливості йому допомагала, цінують елегантність і хороші манери і страждають через екстравагантні публічні витівки дружини.

Найбільше Козерогів залучають доброзичливі, спокійні, справедливі натури. Перевиховати Козерога неможливо, так що, увійшовши в образ його обраниці, треба йому відповідати до кінця, в іншому випадку Козеріг прямо заявить, що сталася помилка, і безжально подасть на розлучення.

Гимнастика при грыже брюшной полости. Приседания при пупочной грыже. Упражнение для укрепление мышц брюшной стенки.

Чоловік / хлопець Козеріг. Як завоювати

Чоловік / хлопець Козеріг. Як завоювати
Рубрика: UA.