Чи робити пірсинг? Хочу проколоти та зробити пірсинг

Сьогодні ми поговоримо про пірсингу. Якщо раніше цей метод прикраси тіла носив символічний і практичний характер, то сьогодні це одне з наймодніших течій в боді — арті : пірсинг допомагає » самовиразитися і виділитися з натовпу» , «це оригінально і екзотично » , » додає зовнішності красу і неповторність » — так кажуть у відгуках ті, хто не сумнівається, чи робити пірсинг?

Популярність пірсингу

Історія «проколів тіла » — саме так дослівно з англійської перекладається » пірсинг » — налічує тисячі років

: на зміну кістяним голкам, якими робився прокол, прийшли тоненькі сталеві з лазерною заточкою ; нехитрі кільця змінили декоративні прикраси всіляких форм з біосумісних матеріалів з різними напиленнями.

Спочатку в стародавні століття проколювали тіло в основному чоловіки.

Римські центуріони робили проколи соска не тільки в знак мужності, як вказують деякі джерела, але і для практичних цілей — в кільця, вставлені в сосок, просмикували плащ, тобто пірсинг підтримував накидку римському воїну. Єгиптяни

пірсінгованним для підтвердження соціального статусу, а моряки робили проколи на тілі і просмикували дорогі прикраси, щоб у разі їх смерті були гроші на похорон.

Відразу хочеться відзначити, що з медичної точки зору пірсинг, наслідки від якого можуть бути непередбачувані, відноситься до хірургічного втручання в організм, тому тим, хто сумнівається, чи робити пірсинг на тілі, потрібно зважити всі за і проти.

Пірсинг має кожен десятий дорослий чоловік у віці від 16 до 24 років — таке висновок дослідження, яке проводилося в Англії агентством з захисту здоров’я. Популярність різних зон для пірсингу наступна:

Пупок — 33 % Крила носа — 19 % Мова — 9 % Сосок — 9 % Брови — 8 % Губа — 4 % Геніталії — 2 %

Також, згідно з даними цього ж дослідження, у 31% любителів » домашнього» пірсингу виникли ускладнення : інфікування місця проколу і кровотеча. Тому якщо ви вирішуєте, чи робити пірсинг будинку або звернутися до фахівців, відповідь однозначна — пірсинг повинен проводитися професіоналами — пірсери, а не аматорами.

Чи боляче робити пірсинг?

Процедура, що дозволяє прикрасити своє тіло, проводиться за лічені хвилини. Боляче чи ні, багато в чому залежить від вашого порога чутливості. Так чи інакше, вам в будь-якому випадку можуть запропонувати знеболення. Найчастіше використовують ультракаїн, лідокаїн.

Не забувайте, що ці анестетические кошти можуть викликати алергію, тому тестову ін’єкцію краще зробити до початку процедури.

У салонах майстри — пірсери працюють в стерильних рукавичках і роблять проколювання спеціальними інструментами для пірсингу — негативні наслідки від процедури зведені до мінімуму.

Майстер фломастером намічає точку, де буде зроблений прокол.
При необхідності робиться місцева анестезія.
За допомогою затиску формується складка на шкірі. Це трохи знеболює місце, де буде робитися прокол, а також дає гарантію того, що вам не зроблять поверхневий пірсинг. Залежно від місця проколу, його діаметра, товщини складки затискачі підбираються індивідуально.
Близько 30 секунд спеціальними голками робиться сам прокол. Після чого знімаються затиски.
В отвір протягують медичну сережку зручної форми.
Заключний етап — обробка місця пірсингу антибактеріальними засобами. При проколі пупка, брови і соска накладається захисна пов’язка.
Для проколювання майстри користуються спеціальними голками з лазерною заточкою, голками — катетерами різного діаметру, багаторазовими або разовими пістолетами для пістолета.

Пістолети використовують для проколу мочки вуха ( до речі, найпоширеніший вид проколу тіла, який вже мало хто асоціює з пірсингом ) . Але от для пірсингу на інших ділянках тіла пістолети не рекомендують використовувати. Їх виготовляють із пластику, вони не підлягають хімічної або термічної стерилізації.
Лазерні голки для пірсингу використовуються тільки один раз. На відміну від простих голок, вони всередині порожні : ними проколюють шкіру, і вони ж служать каналом для протягування прикраси. Ще раз звертаємо увагу своїх читачів, що голки повинні бути одноразовими, а не продезінфікованими.
Голки — катетери містять всередині пластикову трубку, яка на деякий час залишається в місці проколу і через неї протягують прикраса. Цю голку зручно використовувати, якщо ви зупинили свій вибір на прикрасі для пірсингу своєрідної форми.

Прикраси для пірсингу

Вибрати прикраса для пірсингу вам не важко : всілякі штанги, банани, кільця, кульки, ностріли — головне, щоб виготовлені вони були з біосумісних матеріалів :

Імплантаційна сталь, яка, на відміну від хірургічної інструментальної сталі, не містить алергенів.

Титан. Найдоступніший і популярний матеріал для прикрас. У його складі немає алергенів, він дуже легкий.
Спеціальний пластик ( PTFE ) . Це гіпоалергенний матеріал. Він підходить всім. Його використовують на час вагітності при проколі пупка, так як прикраси з пластика легко приймають форму тіла.
Золото 750 проби і вище.
Нержавіюча сталь і золото 585 проби є сплавами, вони можуть окислюватися в організмі і викликати негативні наслідки пірсингу на тілі.

Цікаві факти та відгуки про те чи робити пірсинг

Так як прокол пупка сьогодні займає лідируючу позицію серед всіх видів модифікації тіла, і багато обмірковують, чи робити пірсинг пупка, пропонуємо вам ознайомитися з цікавим фактом: в пупку з’єднуються всі енергетичні канали, які є в тілі.

Пірсинг ( прокол) пупка їх розриває, енергія не розходиться по тілу, а зосереджується в області розриву, тобто в районі пупка. Саме з цією метою робили проколи пупка наложниць в гаремах : привабливість у рабинь — невільниць переважала над духовними потребами.

На думку американських експертів, пірсинг порожнини рота в майбутньому може спровокувати такі ускладнення, як випадання зубів : кільця і ​​стрижні в губах тиснуть на шийку підстави зуба, ясна опускаються, і зуб не так міцно фіксується, що призводить до його випадання.

Тим, хто думає, чи робити пірсинг язика, відгуки вивчає, повинні враховувати, що найчастіше люди з пірсингом на мові мимоволі грають прикрасою. Часто така безневинна забава стає рефлексом, і наслідки пірсингу мови можуть виявитися плачевними.

Про це говориться в деяких відгуках про пірсинг

Я постійно грала пірсингом на мові: засовувала його в улоговинку між зубами. З часом між зубами з’явилася видима щілину. Зашпаровують її в клініці. Лікування обійшлося дорожче, ніж сам пірсинг з прикрасою. Галина
Я почала робити пірсинг в 14 років. Найболючіше була саме брову. До того ж я прикраса постійно зачіпала то рукавом від светри, то гребінцем. До 22 років я перегоріла усім цим. Зняла пірсинг з особи. Але шрами у мене залишилися. Не думаю, що заростуть остаточно. Так що, якщо сумніваєтеся, чи робити пірсинг особи, скажу так: не пробивайте нічого на обличчі, якщо не хочете себе знівечити на все життя. Ежуська.

Чи робити Пірсинг : наслідки та ускладнення

Якщо пірсинг в області рота заживає порівняно швидко (від 2 до 4 тижнів) , то для інших видів можуть знадобитися місяці, що збільшує ризик занесення інфекції в рану. Процес загоєння індивідуальний і залежить від особливостей організму і місця пірсингу, дотримання технології проведення процедури.

Як правило, догляд за пірсингом включає видалення засохлої лімфи і сукровиця, часті промивання місця проколу розчином хлоргексидину або мірамістину, прокручування прикраси.

Кожен вид пірсингу має свої тонкощі по догляду, з якими вас зобов’язаний познайомити майстер. Так, наприклад, щоб небажані наслідки пірсингу язика і губ вас не торкнулися, фахівці рекомендують декоративні прикраси на ніч знімати і регулярно відвідувати стоматолога з метою профілактичного огляду.

Пірсинг пупка наслідки на вашому тілі не залишить, якщо ви будете не тільки промивати місце проколу, але і наносити льовомеколь на ніч, а при прийнятті душа накладати пов’язку на пірс.

Проколом брів, носа, пупка, язика і губ чи кого здивуєш сьогодні. Сайту sympaty. net вдалося довідатися, що в деяких салонах пропонують новомодну послугу — пірсинг нігтя. Але от навряд чи базікати прикрасу можна назвати практичним.

Втім, вибір і рішення тільки за вами робити пірсинг чи не робити?





Самомассаж для головы и лица. Самомассаж лица и головы. Утренняя зарядка и фигура.

Чи робити пірсинг? Хочу проколоти та зробити пірсинг

Чи робити пірсинг? Хочу проколоти та зробити пірсинг
Рубрика: UA.