Чи можна носити обручку до весілля і чому не можна дарувати свої обручки

Чи можна носити обручку до весілля

Як це не дивно, але люди часто цікавляться, чи можна носити обручку до весілля. Щоб нікого даремно не мучити пошуками відповіді, скажемо відразу — можна. А між тим, щодо цього питання і взагалі носіння кілець існує безліч прикмет. Можна вибрати за смаком для того чи іншого випадку, щоб полякати знайомих.

Наприклад, вважається, що молоді не повинні надягати обручки, зроблені з кілець батьків. Нібито через це їх сімейне життя складеться так само, як і відносини родючий.

Проте, стверджують, що можна

використовувати батьківські кільця, якщо тато — мама вже відсвяткували срібне весілля.

Ще одна прикмета — обручки не вдягають поверх рукавичок. Мається на увазі, природно, не зимових. Просто рукавички з тонкого матеріалу іноді бувають елементом шати нареченої.

Багато хто продовжує одягати обручки і після розірвання шлюбу — ну, ніби як прикраса. Хоча, є прикмети, що забороняють це робити. Однак усталене правило цьому суперечить — вважається, що по розірвання шлюбу треба просто » переодягнути

» кільце на ліву руку.

На питання про те, чи можна носити обручку до весілля ми вже відповіли позитивно. Але народні прикмети говорять про те, що якщо воно залишилося від попередньої одруження ( заміжжя) , то грати з ним нове весілля не можна. Його можна залишити на пам’ять. Ну або здати в скупку.

Кажуть, що якщо обручку буде загублено, то це передвіщає хворобу когось з подружжя. А то і розлучення. Навіть не знаєш, що гірше.

Дехто рекомендує ще до офіційної церемонії одруження скласти кільця в поліетиленовий пакет, залити водою і покласти все це в морозилку. Вважається, що такий досвід дозволить скріпити життя подружжя. Головне, збираючись в ЗАГС, не забути, куди поділи кільця.

Ну і, мабуть, остання з відомих нам прийме — не можна дарувати свої обручки. Це внесе розбрат в сімейне життя. Правда, народна мудрість не уточнює, на чию — дарувальників або обдаровуваних.

Разное представление красоты в разное время. Гимнастика при грыже брюшной полости. Приседания при пупочной грыже.

Чи можна носити обручку до весілля і чому не можна дарувати свої обручки

Чи можна носити обручку до весілля і чому не можна дарувати свої обручки
Рубрика: UA.