Чи існують привиди? Привид — правда чи не правда?

Після того, як по всіх місцевих каналах транслювали кілька сезонів «Битви екстрасенсів» в фантомів і духів не вірять, хіба що, ті, у кого немає телевізора. Багато фактів свідчать про те, що привиди насправді існують. Давайте разом познайомимося з історією найвідоміших привидів.

Англія багата на духів людей, які пішли на той світ. У містечку Ноттингемшире, особняк Кліфтона Холла намагалися кілька разів продати, але всякий раз, коли у нього з’являлися нові власники, у них волосся на голові ставало дибки від того, що відбувалося в будинку.

Це житло в прямому сенсі слова кишить привидами. Причому вони без проблем приймають вигляд мешканців будинку і шумлять у нічний час доби. В даний час особняк знову виставлений на продаж, всього лише за 3 млн. фунтів.

У Білорусії в місті Несвіжі є замок, який доносить до своїх гостей історію виникнення в кімната фантома якоїсь чорної дами. Її можна побачити в залах тільки лише в безмісячну темну ніч. Жінка прогулюється по всіх кімната, плачу і видаючи гучні стогони. І що найцікавіше, зникає вона завжди

в один час 4.15 ранку. Якщо вірити легенді, то по замку блукає Барбара — отруєна наречена власника замку, яка все ще не знайшла притулку.

У столиці Росії жителі багаторазово зустрічалися зі справжніми ознаками. Наприклад, жителі Малої Нікітській вул. іноді можуть спостерігати дивний лімузин, а вночі чути як наближається стара машина. Авто зупиняється з нього показується світиться тінь, а потім все зникає. Також у Москві на вул. Мясницькій живе привид жодного купця Кусовникова. Свого часу він проживав за цією адресою, він заховав всі свої заощадження в будинку, а коли повернувся, дізнався, що той згорів. Купець після цього збожеволів. А сьогодні його можна зустріти на вулицях, що просить свої гроші.

У Києві на Андріївському узвозі також є дивний будинок з привидами. Цей будинок багато років тому зводили, як прибутковий будинок. Підрядника Орлова вбили за незрозумілих обставин, а будинок добудувала його дружина. З першого дня його жителі стали скаржитися на завивання і стогін, які вони чули вночі. Хоча пізніше все списали на витяжку, які трохи зраджувала пориви вітру.

Тонвуд, замок в Америці також має не дуже приємну славу, яка, до речі, з’явилася після того, як тут знімалася кінокартина за твором С. Кінга. Після того як зйомки були закінчені, в замку облаштували готель, проте атмосфера страху і жаху залишилася.
Гостям весь час в номерах доводиться чути дивні звуки, відчуття ознобу і чиєїсь присутності.

На вулицях Лондона, а також у замках і церквах навіть зараз можна зустріти ознака королеви Англії Анни Болейн. Колись вона була страчена за звинуваченням у чаклунстві, але як виявилося, Болейн була винна, на неї навели наклеп. З того моменту ображений привид не втомлюється мстити всім і кожному.

Лфк после грыжи живота. Укрепление мышц брюшного пресса при грыже. Упражнения для укрепления мышц передней брюшной стенки.

Чи існують привиди? Привид — правда чи не правда?

Чи існують привиди? Привид — правда чи не правда?
Рубрика: UA.