ЦЕЛЛЮЛИТ! Причини виникнення целюліту і як боротися з ним

ЦЕЛЛЮЛИТ! Причини виникнення целюліту і як боротися з ним.
Щоб розібратися ЯК БОРОТИСЯ З целюлітом, ми обов’язково розглянемо причини виникнення целюліту, щоб зрозуміти механізм його утворення і видалити його, так би мовити, «з корінням «.
Кому, як не нам, жінкам, відома ця напасть не з чуток. Хтось із нас вже зіткнувся з цією проблемою і має в своєму арсеналі не одне дієве (або бездіяльне ) засіб боротьби з нею. Ось і я в свої 27 після народження другої дитини зіткнулася зі слабким проявом у себе (о жах!) «Апельсинової кірки» і негайно

стала шукати методи її усунення. Пропоную і Вам приєднатися до мене й підноситися проти целюліту, щоб изничтожить його з наших прекрасних поп! На особистому досвіді я зрозуміла, що боротьба з целюлітом — справа складна і не швидке. Використання одного або двох знарядь ( наприклад, антицелюлітний крем і дієти ) малоефективно. До цієї проблеми потрібно підходити серйозно і комплексно. Для того, щоб перемогти ворога, треба його вивчити і зрозуміти як і де він атакує.
«Апельсинова кірка » або целюліт
/> У медичних словниках можна знайти не одне визначення целюліту. Я не буду їх цитувати, так як всі вони написані науковим медичною мовою з купою для нас незрозумілих термінів. Якщо ж висловлюватися більш популярно, то целюліт — це специфічна для жінок (ну і » пощастило » ж нам у цьому плані А головне — ? ! ЗА ЩО ) зміна жирової тканини, яка безпосередньо входить до складу шкіри і зорово видна як мелкобугристая поверхню, яку ще називають » апельсиновою кіркою «.
Перш, ніж ми знайдемо відповіді на питання: ? » Чому з’являється целюліт » , давайте дізнаємося, як же почалася паніка навколо целюліту?
Як з’явився целюліт? ( Історія целюліту )

У XIX столітті один французький лікар відкрив для громадськості целюліт. Але він не назвав целюліт захворюванням, а охарактеризував його певним » станом шкіри » і вважав це — нормою. У 1920 — х знову таки французькі доктора придумали для целюліту сленгове назва — » апельсинова шкіра » . І ніхто з них не вважав целюліт патологією. Деякі лікарі припускали, що поява «апельсинової кірки » пов’язане з ревматичними захворюваннями. Але ні одна, ні друга гіпотези не прижилися. Громадськість не згадувала про целюліті до 1973 року поки одна власниця великого в Нью — Йорку салону краси Ніколь — Ронсар не виданих книжку про целюліт. Одночасно з книгою Ронсар вийшла в світ книга доктора Аткінсона з його чудовою дієтою. У результаті вийшло так, що Ронсар і Аткінс стали тісно співпрацювати : Аткінс писав статті про салон Ронсар, залучаючи для неї відвідувачів, а Ронсар своїм клієнткам рекомендувала дієту Аткінса. Звичайно, потім з’явилися інші доктора зі своїми поглядами, методами і теоріями одна страшніша за іншу. Народилася гіпотеза, що тканини, уражені целюлітом, заражені токсинами. Цей міф живе досі, хоча багато медичні тести це спростували. Лякає інформація про целюліті була відома поки тільки у вузьких колах. Факт, що ще в1980 — х багато визнані закордонні кінокрасуні з другої стадією целюліту хизувалися у фільмах, і ніхто не вважав це безобразним. Женскую красу оспівували і малювали, і на целюліт ніхто не звертав уваги

Все змінилося в 1980 — х роках, коли косметичні компанії зрозуміли, що целюліт — чудовий маркетинговий хід для видобутку грошей. З тих пір проблема » апельсинової кірки» за короткий термін стала головним жіночим ворогом. Правильно кажуть, що багато наші жіночі проблеми — це проблеми, які нам нав’язують рекламщики, мода, тенденції часу. Смак і погляд суспільства на ту чи іншу сторону життя можна легко за допомогою правильних рекламних вивертів поставити з ніг на голову. Але ми не відлюдники і живемо в суспільстві, яке не допускає волохаті ноги і пахви, целюліт і брудні волосся на голові, та й у пляжний сезон покрасуватися хочеться. І чого тепер тільки ми не робимо з нашим тілом, щоб позбутися від цих горбків на шкірі. Звичайно відразу ж у ЗМІ та на телебаченні з’явилося багато статей зі страшилками про целюліті. І тут як тут реклами чудодійних засобів боротьби з цією » неприємністю » — крему, таблетки від целюліту і чудодійні процедури типу лазерної хірургії. Десь у середині 1990 — х роках, коли прихований целлюлітдоходи косметичних фірм від продажу » отрути для целюліту » призупинилися, на світ з’явилася нова форма целюліту — це » прихований целюліт » ( ха-ха-ха! Ну і пожартували!) . Якщо Ви стиснете шкіру і побачите хоч які-небудь горбки, значить у вас, дорогі жінки, » прихований целюліт» ! Від такого » відкриття » доходи косметичних врунішек знову різко зросли — ще б пак! Насправді » прихований целюліт » встановлено у 98% жінок і до їх числа входять жінки активно займаються спортом і доглядають за собою. Виходить висновок такий: якщо ти жінка, то значить у тебе целюліт! Якщо візуально його поки не видно, то значить у тебе поки що » прихований целюліт» ! І інших варіантів немає.

Механізм утворення целюліту

Механізм утворення целюліту, на превеликий наш жаль, поки ще повністю не вивчений. Ясно поки тільки одне — проблема ця жіноча (спасибі Матері — Природі за це не скажеш) . Існує припущення, що на появу целюліту впливають статеві гормони. Целюліт виникає за рахунок накопичень жиру з рідиною і токсинами в сполучної тканини і жировому шарі. Через це в проблемних зонах, таких як на сідницях, стегнах і животі, утворюються бугорочки і вмятинки, це і є розвиток целюліту. При старінні наша шкіра товстішає, а сполучна тканина слабшає і розвиток целюліту за рахунок цього тільки посилюється.
Ну що ж, поки все сумно — хворобою целюліт не вважається. Значить ліків від нього немає. Я — жінка! Отже, коли-небудь целюліт у мене проявитися, а зараз він » прихований «. Походу діватися нікуди. Але не будемо впадати у відчай і розберемося в питанні » Чому з’являється целюліт? » Може в його відповіді криються відповіді і на питання «Як боротися з целюлітом? «

Причини виникнення целюліту :

Ось так виглядає целюліт у жінки у віці близько 40 років

Однією з головних причин виникнення целюліту, як і багатьох інших бід з організмом, є неправильне харчування. Якщо харчування незбалансоване, то в організм потрапляють токсини і в ньому накопичуються шлаки. У наслідку цього організм піддається значним перевантаженням.
Якщо в свій раціон Ви не є включаєте продукти з вмістом клітковини або їсте їх в малих кількостях, але кожен день вживаєте продукти з високим вмістом жирів, то Ви не дозволяє травній системі позбутися від токсинів, що скупчуються кожен день в організмі.
Пасивний спосіб життя + стреси = загальна млявість організму і уповільнене кровообіг
Не малу роль відіграє спадковість — якщо у матері целюліт, то у спадок він передасться дочки
Куріння не тільки небезпечний ворог для легенів. Це шкідник для організму і для Вашої краси. Напевно не всі знають, що нікотин швидко руйнує вітамін С, що знаходиться в організмі, а це неблаготворно впливає на сполучні тканини, які допомагають підтримувати м’язи і шкіру в здоровому стані.
Коротше кажучи,

Неправильний спосіб життя, друзями якого є неправильне харчування і шкідливі звички, це основна причина виникнення целюліту!

Від чого і чому з’являється целюліт ми з’ясували. Залишилося дізнатися як боротися з целюлітом і яка існує профілактика його появи.

Методи боротьби з целюлітом

У суть усіх методів боротьби з целюлітом укладена одна ідея — УНИКАТИ ВСІХ чинники, що спричиняють виникнення целюліту!

А саме:

Боротьба з запорами. Медиками встановлено, що у більшості людей, які страждають запорами, є целюліт.
Обов’язково введіть у свій раціон зелені овочі і зерно, так як ці продукти з високим головне знаряддя проти целюліту — активний спосіб життя і оптимістичний настрій змістом волокон.
Намагайтеся не є пізно на ніч. Ретельно пережовуйте їжу.
Не пийте холодні напої. Через холодного стравохід і шлунок звужуються, в наслідок цього затримується прохід травних ензимів в шлунок.
Поменше кави і чорного чаю, більше мінеральної води.
Зменшіть споживання солі, адже вона сприяє утриманню зайвої рідини в організмі.
Кидайте курити! Замініть шкідливу звичку на корисну (наприклад — бігати вранці )
Уникайте стресових ситуацій, тому що вони руйнівно впливають на всі системи організму, готуючи тим самим грунт для утворення целюліту.
Побільше фізичного навантаження. Якщо Ви не відвідуєте спортзали й басейни, то більше ходіть пішки. Якщо до Вашого місця роботи або навчання пара зупинок — не полінуйтеся їх пройти. Візьміть собі на контроль, щоб кожен день Ви проходили пішки не менше 7 км.
До речі, на думку лікарів, під час занять коханням організм жінки виробляє велику кількість гормону естрогену, який бореться з «апельсиновою кіркою» на шкірі.
Не так вже й важко дотримуватися всі перераховані вище рекомендації : ходити побільше пішки, піднятися на свій поверх без ліфта ( тільки якщо Ви живете не на 25 поверсі) , їсти корисну їжу і т. д. Згодна, відмовитися від шкідливої ​​звички складно, але Ви це робите не тільки для своєї краси, але передусім для свого здоров’я. Адже тільки здорова людина може бути дійсно гарним!

Процедури проти целюліту

Якщо Ви перебороли себе і виключили хоча б половину вище перерахованих причин появи целюліту, то справа залишається тепер за малим, а саме — регулярно використовувати процедури проти целюліту, які Ви можете робити в СПА — салонах або самостійно вдома. А краще всього чергувати похід в СПА — салон, антицелюлітний масаж і домашні процедури, і тоді целюліту не буде жодного шансу з’явитися на Вашому тілі. Мені, наприклад, дуже подобатися пілінг з морською сіллю. Після нього шкіра повністю підготовлена ​​до нанесення антіцеллюлітногокрема. Докладно про застосування морської солі проти целюліту Ви можете прочитати в статті «Процедури проти целюліту з морською сіллю » .

На закінчення до всього сказаного, хочу відзначити — тільки Ви самі можете налаштувати свій організм на правильне харчування, змусити себе займатися фізичними навантаженнями. Вчіться і придбайте для себе корисні звички, самовдосконалюється. Піклуйтеся про себе, про своє тіло, полюбите себе. Більше посміхайтеся і в кожному прожитому дні відзначайте тільки хороше. Загалом, живіть щасливо і тоді ніякої целюліт не буде представляти для Вас небезпеки) ))! Ні целюліту! Звичайно в цьому пості міститься не весь матеріал на тему «Як боротися з целюлітом » . Тут описані лише основні і важливі причини його виникнення.

PS: А як Ви вирішуєте проблему виникнення целюліту? Може у Вас є цікавий і незвичайний спосіб усунення «апельсинової кірки» ? Поділіться своїм досвідом.

Упражнения по укреплению стенки живота. Лечебный состав для волос. Маска для сухой зрелой кожи лица.

ЦЕЛЛЮЛИТ! Причини виникнення целюліту і як боротися з ним

ЦЕЛЛЮЛИТ! Причини виникнення целюліту і як боротися з ним
Рубрика: UA.