Близнюки — гороскоп на місяць жовтень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць жовтень 2020
У жовтні реальне життя Близнюків стане неотличима від віртуальної : Ви будете багато часу витрачати на пустопорожні розмови з оточуючими і без кінця додавати нових осіб у друзі. У підсумку навколо представників цього товариського знака зодіаку збереться гурток людей, які обожнюють веселитися і оптимістично дивляться на речі. В середині осені нудьгувати Вам не доведеться, адже нові знайомі будуть без кінця витягувати Вас на вечірки, концерти, парубочі і дівочі вечірки. У програші залишиться тільки

Ваша печінка, якій доведеться справлятися з підвищеними навантаженнями. Зіпсувати райдужний настрій Близнюку в жовтні 2020 року практично неможливо: навіть звістка про пробоїні в кораблі він сприйме як хорошу можливість зайнятися дайвінгом. Непрошібаемая впевненість у тому, що світ крутиться навколо них, допоможе цьому знаку зодіаку вертіти земною кулею на свій розсуд.

Якщо у Вас є можливість, то покидати речі в рюкзак і рушайте подорожувати. Неважливо, валяєтеся Чи Ви у басейну в п’ятизірковому

готелі або осягаєте давню мудрість в Індії, все одно Ваші тіло і розум поринуть в стан блаженного спокою і зможуть скинути з себе пил повсякденності. У незвичній обстановці Близнюки по — новому осмислити своє життя і, можливо, відкриють нові грані старих відносин. Тільки вирвавшись зі звичного кола дім-робота — нічний клуб, Ви зможете спокійно подумати, чого Вам не вистачає в цьому житті, і які її боку Ви хочете поміняти. В інший час наша голова зайнята купою дрібних проблем, і лише під час відпочинку ми отримуємо можливість зупинитися й озирнутися, куди ж нас завела життєва гонка. У жовтні Близнюки можуть раптово виявити, що любов, яку вони давно шукали, насправді ходить поруч і привітно вітається щоранку в офісі. Гороскоп радить Вам подивитися на старих друзів новим поглядом, і Ви зрозумієте, що відчуваєте до когось зовсім не дружні почуття. Не залишайте це відкриття при собі і почніть атаку за всіма правилами любовних романів: спільні вечері, часті дзвінки, компліменти. Хороші люди у зірок нарозхват, так що якщо в жовтні не поквапитися, то небесні покровителі прибудують предмет Вашої симпатії під чужий крильце.

В середині осені довірливі Близнюки можуть попастися в лапи енергетичних вампірів, які будуть харчуватися співчуттям і співпереживанням цього знака зодіаку. Такий приятель почне дзвонити Вам на годину ночі і ридати в трубку так, ніби йому в цей момент ампутують ногу іржавою пилкою і без наркозу. Після півторагодинних розрад Ви дізнаєтеся, що причина вселенської скорботи — це образливе зауваження свекрухи або програш улюбленої футбольної команди. Не дозволяйте вампірам використовувати себе, і якщо осиковий кілок у серце визнаний людством негуманним методом боротьби з кровожерами, то ігнорування дзвінків і блокування контактів в Інтернет — месенджерах цілком дієві. Ці нехитрі заходи врятували від насильства багато пристойних мізків.

На роботі середньостатистичний Близнюк у жовтні 2020 року забуде про існування прямих шляхів і уподібниться партизану, готовому лізти в непролазну гущавину, аби залишитися в живих. Слід визнати, що така тактика принесе свої плоди, адже конкуренти зіб’ються зі сліду і не зрозуміють, що ж замислив їх творчо обдарований супротивник. Ви будете майстерно заплутувати сліди і майстерно блефувати, в результаті чого обіграєте всіх суперників. Навіть більш небезпечні знаки зодіаку виявляться безсилими перед маскувальним генієм Близнюків : як можна помститися ворогові, якщо ти навіть знайти його не можеш?

У жовтні гороскоп радить Вам стати помітніше і яскравіше, щоб висунутися на перший план в офісній боротьбі за підвищення. В кінці-кінців саме Ви знаходите найвигідніших клієнтів і укладаєте найприбутковіші угоди! А кому належить більшість творчих ідей і нестандартних пропозицій? Знову Вам! Так чому Ви сором’язливо мне в куточку, коли мова заходить про презентації своїх досягнень? У дорослому житті діє той же принцип, що і в дитинстві : поки не заберешся на стілець, щоб тебе всі побачили, і не розкажеш оточуючим віршик, ніхто тобі цукерочку не дасть. У цьому місяці Близнюки повинні відкинути геть заважає їм скромність, забратися вище і відняти у Всесвіті той мішок цукерок, який вони заслужили!

Упражнение со скакалкой в художественной гимнастике. Упражнения со скакалкой по художественной гимнастике. Ребенку исполнилось 6 месяцев.

Близнюки — гороскоп на місяць жовтень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць жовтень 2020
Рубрика: UA.