Близнюки — гороскоп на місяць травень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць травень 2020
Не намагайтеся в травні 2020 зрозуміти Близнюків, адже це свідомо неможливо. Вони стануть настільки нелогічні і непослідовні у своїх вчинках, що це викличе подив у всіх інших знаків зодіаку. Рішеннями представників повітряної стихії в цей період керуватимуть вищі сили, так що в більшості випадків вони виявляться вірними. Якщо Ваша друга половинка категорично відмовляється від давно запланованої відпустки на березі океану, то раджу до неї прислухатися, адже це не просто жіночий каприз, а жіночий

каприз, викликаний близнецовая інтуїцією. У приймаючій країні може трапитися що завгодно ( цунамі, падіння метеорита, зміна уряду, банкрутство тур оператора) , і Ви ще не раз порадієте, що стали будинки.

У сімейному житті Близнюки стануть мрією будь-якої людини : м’якими, добрими, люблячими, турботливими подружжям. Вас чекає другий медовий місяць, наповнений увагою і ніжністю партнера. Одиноким Близнюкам травневий гороскоп радить менше перебувати в світі мрій і частіше дивитися по сторонах. Зав’язався

в цьому місяці роман виявиться вдалим і довгостроковим, адже зараз представники цього знака зодіаку оповиті пеленою романтики, яка дозволяє бачити обранця в кращому світлі. Якщо Ви давно вже потай пишете сонети в честь вкрав Ваше серце Близнюка, то пора переходити до рішучих дій. Прийшовши на побачення предмет зітхань відзначить відкриту посмішку і вольове підборіддя співрозмовника, а не нечищені туфлі і мятую футболку. Згодом травневе запаморочення, звичайно, пройде, але, як знати, може, до того часу Близнюки будуть настільки закохані, що все інше втратить значення.

У травні 2020 оточуючі раптом відкриються з несподіваного боку. Не турбуйтеся, сюрприз буде носити приємний характер. Випадковий знайомий, ще вчора здавався далеким і незрозумілим, раптово виявиться цікавим і близьким по духу співрозмовником, що дозволить йому незабаром перейти в категорію друзів. У цьому місяці Близнюк отримає допомогу від тієї людини, від якого не чекав (та й взагалі вважав черствим і бездушним ) , і ще раз упевниться в тому, що світ прекрасний. Взагалі весь місяць Ви будете притягати людської симпатії і компліменти, купаючись під загальної любові і захопленні. Вам із задоволенням допоможуть завести заглухлу на дорозі машину (навіть якщо Ви не довгонога блондинка з 4 розміром грудей) , донесуть пакети з покупками до стоянки (нічого при цьому не вкравши ) і підберуть в бутіку блузку, яка Вам дійсно йде (а не ту, яка нікому не сподобалася ) . Світ буде добрий до Близнюкам, але і Ви повинні відповідати йому тим же.

На роботі можете братися за справи з усім розмахом, на який здатні. У травні 2020 у Вас вистачить енергії та натхнення навіть на винахід вічного двигуна і філософського каменю. Колеги підтримають будь-яке починання і з радістю приєднаються до колективного проекту, адже працювати з творчим, позитивним Близнюком одне задоволення! Особливо сприятливий гороскоп в цьому місяці для закордонних відряджень. Подивившись на умови ведення бізнесу на інших ринках, Ви зможете привнести щось інноваційне у вітчизняні процеси, що дозволить вирішити багато проблем. Нетривіальне мислення Близнюків обов’язково принесе прибуток компанії і додасть балів до Вашого авторитету.

Дуже багато зараз залежить від Вас самого. Якщо Ви налаштовані на успіх і удачу, то вони у Вашому житті і з’являться, а якщо похмуро бурчить навіть на весняне сонце, то крім свого бурчання нічого і не почуєте, адже навколишні розбіжаться в різні боки від настільки депресивної особистості. Всесвіт не бачить причин для того, щоб у людини Вашого знака зодіаку був поганий настрій, а якщо їх бачите Ви, значить страждаєте галюцинаціями! Починаємо в травні боротися з надуманими приводами бути нещасним і насолоджуємося кожної весняної хвилиною життя!

Женщины дают на отдыхе. Лфк укрепление мышц живота. Упражнения для мышц передней брюшной стенки.

Близнюки — гороскоп на місяць травень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць травень 2020
Рубрика: UA.