Близнюки — гороскоп на місяць серпень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць серпень 2020
Якщо Вам потрібен приклад класичного щасливчика, то подивіться на представника знака зодіаку Близнюки в серпні 2020 року. Гороскоп обіцяє обрушити на Вас водоспад щасливих збігів, а Ваше завдання — просто не ховатися від зіркових дарів під парасолькою. Самі Близнюки у цьому місяці не розгубляться і зможуть по повній використовувати відкрилися можливості. Вони вийдуть сухими з води навіть у тих випадках, коли інші люди підуть на дно, пускаючи бульбашки.

Партнери в цьому місяці будуть спантеличені

відбулися в Близнюках змінами. Здається, за минулий час пара встигла вивчити один одного до найменшої душевної тріщинки, але діти Повітря відрізняються не тільки деякої легковажністю, але і здатністю до перевтілення. Душевно гнучкі Близнюки у кінці літа в черговий раз здивують оточуючих. Всі ми звикли, що рішення цей знак зодіаку приймає під впливом душевного пориву, що не прораховуючи наслідки. Але в серпні голос розуму виявиться сильнішим голоси почуттів, тому рішення Близнюків будуть базуватися
на невластивою їм логіці. Неприємним мінусом стане деяка відстороненість і скритність представників цього знака зодіаку, що може образити їх других половинок. Не перестарайтеся у своєму прагненні зробити своє життя по — дорослому серйозною і постарайтеся не втратити теплоту і близькість у відносинах з коханою людиною. Гороскоп радить пам’ятати, що в сімейних сварках не буває 100 % правих, тому не поспішайте звинувачувати протилежну сторону у всіх смертних гріхах. Зараз краще проявити мудрість і перестати тиснути на партнера, протиставивши його нападкам м’якість і любов. Постарайтеся подивитися на ситуацію з його боку і почути приводиться аргументам, запропонувавши коханій людині зробити те ж саме. Примірявши на себе шкуру іншого, Ви швидше зможете прийти до компромісу і зберегти мир у вашому домі.

У серпні Близнюки обзаведуться комплексом Супермена і кинуться на допомогу всім слабким і немічним. Будьте впевнені, саме цей знак зодіаку першим добіжить до дерева з застряглим на ньому кошеням і переможе в боротьбі за право перевести бабусю через дорогу. З аналогічним ентузіазмом Близнюк буде рятувати майбутнє Батьківщини на політичному мітингу, викриваючи пороки влади, і голодувати на знак протесту проти забруднення навколишнього середовища китайськими заводами. Однак занадто завзяте бажання врятувати світ не буде вжито з вдячністю самим світом. Кошеня подряпає рятівника, немічна бабуся поб’є костуром, прийнявши за злодія, а на політичні мітинги Близнюк сам заречется ходити, отримавши від ОМОНу пару раз по нирках. Не кращим виявиться результат при залагодженні побутових конфліктів сторонніх людей. Якщо Ви спробуєте влізти у сварку між тіткою Машею та її сусідкою Зіною, то отримаєте стусанів від обох сторін, а вже мирити посварених коханих, якщо такі є в Вашому оточенні, тим більше не варто, адже пара з часом помириться, а Вас за втручання не пробачить. Дозвольте оточуючим людям самостійно вирішувати свої проблеми, ось побачите, вони впораються не гірше Вас.

У серпні 2020 Близнюкам варто бути дуже акуратними, адже недоброзичливці викопають для Вас безліч ям — пасток. Гороскоп радить представникам цього знака зодіаку рухатися до наміченої мети окружним шляхом, щоб збити з пантелику переслідувачів. Повірте, пряма дорога кишить такими небезпечними супротивниками, що краще втратити час, але в підсумку дістатися до пункту призначення, ніж заплутатися в павутині чужих інтриг. Можливо, в серпні у Вас виникне відчуття, що 8 годин на день Ви живете при середньовічному дворі, де і отрути з кільця можуть в чай ​​підсипати, і рукавичкою в обличчя жбурнути, і заколоти на дуелі. Колеги будуть зі шкіри геть лізти, намагаючись інтригами прибрати конкурентів, і перетягнути Вас на свій бік. Не вступайте в таємні коаліції і не плетіть інтриги, адже Ви не вмієте прикидатися і отримувати задоволення від зроблених ближньому гидот. Швидше за все, Близнюк стане розмінною пішаком в руках досвідчених гравців, тому йому варто відмовитися від колективних ігор. Краще борсатися в офісного життя поодинці, ніж в клубку отруйних змій!

Различные эпохи. Красота в эпоху. Травы для ванны.

Близнюки — гороскоп на місяць серпень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць серпень 2020
Рубрика: UA.