Близнюки — гороскоп на місяць листопад 2020

Близнюки — гороскоп на місяць листопад 2020
У листопаді 2020 вітер змін закрутить Близнюків в божевільному вальсі. Ви несподівано зрозумієте, що не можете жити колишнім життям: прокидатися щоранку о 6 годині, випивати чашку кави і їхати на роботу. Перевернути все з ніг на голову, поміняти квартиру, роботу, хобі, звички — ось чого захочеться Близнюку в цьому місяці. Якщо Ви відчуваєте, що опинилися на роздоріжжі, то прислухайтеся до своєї інтуїції, і вона підкаже вірний напрям. Кінець осені — це час слідувати за мрією, незважаючи на холодний

невеликий дощ і пронизливий вітер. Не бійтеся ні труднощів у роботі, ні відмови в любові, адже наше життя складається не тільки з того, що ми зробили, а й з того, на що не наважилися. Зараз Вас може потягнути на експерименти над власною зовнішністю, так що оточуючі люди повинні бути готові до потрясінь. Який вирішив змінити імідж Близнюк непохитною рукою перетворить косу до пояса в колючий їжачок або відпустить бороду в кращих традиціях Льва Толстого. Гороскоп радить не здійснювати кардинальних змін у
зовнішньому вигляді, щоб потім не довелося шкодувати.

Вільні Близнюки у листопаді отримають непогані шанси зустріти свою любов. Правда, завдання дещо ускладниться тим, що самі представники цього знака зодіаку не будуть розуміти, чого саме вони хочуть. Сьогодні Вам можуть подобатися тоненькі брюнетки, а завтра — повні блондинки, так що більшість Близнюків наприкінці осені будуть кидатися від одного об’єкта до іншого, не в силах визначитися зі своїми почуттями. Ви почнете мріяти про ідеальний супутнику життя, у якого і дохід, як у маленької країни, і зовнішність, як у Аполлона, і мама живе на іншому кінці світу. Чи не відлітайте в світ мрій і фантазій, адже казки гарні тільки на папері!

Сімейним Близнюкам у листопаді 2020 також буде властиве прагнення до досконалості. Ви почнете тоннами скуповувати книги з теорії відносин і психології особистості, щоб визначити, чого ж не вистачає вашій парі. Добре, якщо в результаті Ви прийдете до висновку, що все прекрасно і не вимагає доопрацювання. Але якщо Близнюк вирішить, що для зміцнення сімейних уз необхідно в 5:00 ранку хором виспівувати псалми або бігати в трусах під дощем, то домочадцям доведеться підкоритися. Переконати цей звичайно поступливий знак зодіаку стане вкрай складно, тому гороскоп радить членам сім’ї Близнюків ховати від них літературу з нетрадиційними методиками лікування, інакше сидіти вам весь місяць на настоянці полину і вичавці з торішнього лука.

Перфекціонізм Близнюків проявиться і в діловому житті. Проекти, за які Ви візьметеся в листопаді, будуть виконуватися копітко, досконально і скрупульозно, але дуже вже повільно. Ви тимчасово відмовитеся від звички займатися трьома справами одночасно, що негативно позначиться на швидкості і позитивно — на якості роботи. Зараз зірки ратують за обережність і розсудливість, тому фінансові авантюри і ризиковані угоди не для Вас. Присвятіть кінець осені рутинним справ і вирішення старих проблем, залишивши важливі рішення на потім. Незважаючи на те, що в листопаді Ви проявите менше ентузіазму, ніж зазвичай, Вашій кар’єрі період затишшя піде на користь. Начальство зрозуміє, що Ви здатні спокійно, без зайвої експресії і квапливості, виконати доручене завдання і домогтися успішного результату. Позитивний погляд на речі, властивий Вашому знаку зодіаку, допоможе з гумором сприймати виникають на шляху перешкоди і не падати духом в самих безвихідних ситуаціях.

Нових недругів в листопаді 2020 Близнюк не наживе, а старі будуть дуже зайняті гризнею між собою, щоб звертати увагу на когось ще. Вас чекає спокійний місяць, коли можна просто виконувати свої посадові обов’язки і дотримуватися балансу між роботою та особистим життям. Більше ніяких питань з подвійним дном під час презентацій чи зневажливих коментарів на адресу виконаної роботи. Люди будуть Вас або любити, або ігнорувати, таким чином водоспаду негативу на Вашу адресу не передбачається. Цього вистачить, щоб Близнюк любив весь світ і відчував себе щасливим!

Комплекс ритмической гимнастики для женщин. Сколько хлеба нужно человеку в день. Ванночки для ног с шалфеем.

Близнюки — гороскоп на місяць листопад 2020

Близнюки — гороскоп на місяць листопад 2020
Рубрика: UA.