Близнюки — гороскоп на місяць липня 2020

Близнюки — гороскоп на місяць липня 2020
У липні 2020 шило в тілах Близнюків буде знаходитися в самих різних місцях, як, втім, і його господар. Представник цього знака зодіаку, пішовши зранку на роботу, може повернутися додому через 3 дні, встигнувши злітати у термінове відрядження в сусідню країну, або зависнувши з друзями на дачі в компанії природи і шашликів. Близнюки і самі не знають, куди їх занесе вітер змін, тому вимагати від них чіткого плану все одно, що робити ставку на черепаху під час забігу арабських скакунів. У цьому місяці незважаючи

на везіння в справах Ви будете часом відчувати смуток і пригніченість, але це нічим, крім людської природи, не пояснити. Постарайтеся не концентруватися на негативних почуттях і не впадати в депресію. Врятувати від цього стану Вас зможуть друзі та люблячі люди, які будуть поруч і зможуть відвернути від сумних роздумів.

Вільних Близнюків в липні можна сміливо поміщати на обкладинку модного глянцевого журналу, настільки відточеним і продуманим буде їх образ. Представниці цього знаку зодіаку можуть

прокинутися вранці в 4:00 і спізнитися на роботу до 10 , так як година перебирали шарфики в шафі, підбираючи відповідний відтінок. Така пильна увага до власного зовнішнього вигляду буде обумовлено бажанням привернути увагу протилежної статі. Гороскоп поспішає порадувати Близнюків : їх зусилля не пройдуть дарма, адже шанувальників і шанувальниць в липні буде хоч відбавляй! Проте варто бути обережніше, фліртуючи з оточуючими, адже Вас можуть неправильно зрозуміти. Ви тільки посміхнулися наполегливій залицяльникові, а він вже стоїть на порозі, бажаючи познайомитися з Вашими батьками, і грою біцепсів розлякує інших шанувальників. Якщо у новоявленого кавалера серйозні почуття і розряд з боксу, то навіть зірки не зможуть зупинити стрімке втеча від Вас всіх представників чоловічої статі в радіусі 10 кілометрів. Право вибору Ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо батьки заздалегідь про все подбали і подарували Вам 5 братів, кожен з яких сьогодні майстер спорту по якомусь травматичного виду боротьби.

У роботі Близнюкам варто зосередитися на своїх безпосередніх обов’язках. Навіть якщо Ви, як незабутня Шурочка зі «Службового роману» , взяли на себе безліч додаткових обов’язків, не пов’язаних з виробничим процесом, не забувайте, що заробітну плату Вам платять не за них. Представники цього легковажного знака зодіаку повинні подивитися, які справи вони запустили в період активної громадської діяльності і в липні почати їх розгрібати. Якщо Ваш робочий стіл нагадує Еверест по висоті скупчилися паперів, то займіться офісним скелелазінням і пройдіть цю гору документів від вершини до підніжжя. Швидше за все, велика частина роздруківок втратила свою актуальність і її просто необхідно відправити в сміттєву корзину. Привівши в порядок робоче місце, Ви самі зрозумієте, що почали працювати швидше, адже тепер не доводиться по півгодини шукати потрібний документ.

У цьому місяці у Близнюків з’явиться багато ідей щодо поліпшення робочих процесів і прибуткових ініціатив, але не варто ділитися ними направо і наліво. Навіть якщо Ви точно знаєте, як сконструювати вічний двигун або стати Володарем Світу, все одно сидите тихо в куточку, прикидаючись офісної геранню. Гороскоп радить працювати над втіленням своїх планів в життя поодинці, тоді в липні 2020 у Близнюків будуть шанси яскраво заявити про себе. В іншому випадку офісні падальщики розтягнуть Вашу ідею по шматочках і або извратят її, зробивши нежиттєздатною, або привласнять собі. Ви не в дитячій пісочниці, тому з ревом кинутися і відібрати своє не вийде. Ви доросла людина, а дорослі ігри передбачають ймовірність зради і підступності.

У липні Близнюки повинні припинити віддаватися мріям про швидке кар’єрному злеті і засукати рукава. Повірте, начальство не підвищить Вам оклад за те, що Ви опинилися переможцем конкурсу зі швидкісного поїдання торта на новорічному корпоративі, а у противного директора Пал Іванича не знайдеться красуні — дочки з 4 розміром грудей, якої можна закрутити голову і жити розкошуючи решту життя під крильцем у шефа. Небесні і земні начальники прихильно дивляться на тих людей, які вміють горіти на роботі і запалювати ентузіазмом оточуючих. Близнюки креативний, енергійний знак зодіаку, так що прикладіть трохи більше зусиль, і синій птах у Вас в кишені!

Лфк передней брюшной стенки. Лфк после грыжи живота. Укрепление мышц брюшного пресса при грыже.

Близнюки — гороскоп на місяць липня 2020

Близнюки — гороскоп на місяць липня 2020
Рубрика: UA.