Близнюки — гороскоп на місяць квітень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць квітень 2020
У квітні 2020 з романтичними, легковажними Близнюками відбудеться кардинальна зміна. Представникам цього знаку зодіаку раптом прийде в голову одуматися і подивитися на світ реалістично, що вони і виконають із зайвою ретельністю. Реальність здасться настільки жорстокою і суворою, що Близнюки почнуть не жити, а виживати. Ви робитимете пошуком додаткових джерел доходу, тому що гроші у Вашому поданні стануть гарантом благополуччя і захисту. Для підвищення матеріального благополуччя Ви будете працювати

так, немов Вашим близьким загрожує опинитися на вулиці без шматка хліба. Якщо Близнюкам раптом здасться, що партнер перестав вписуватися в оновлену картину світу, то пару чекає розставання. Ви несподівано усвідомлюєте, що більше не можете жити з людиною, яка не налаштований на створення сім’ї і серйозні відносини. З цієї причини партнерам Близнюків в квітні слід бути вкрай обережними у вчинках і висловлюваннях. Вам доведеться весь місяць ходити по тонкому льоду без права на помилку, адже один невірний
крок, і здрастуй, холод самотності! Кохана людина не пробачить ні зневаги, ні неуваги, ні черствості. Проблема в тому, що почуття в парі можуть бути міцними і справжніми, але критично налаштовані Близнюки зроблять з подій, що відбуваються невірні висновки і розірвуть відносини.

Щоб такого не сталося, гороскоп радить Вашому знаку зодіаку ретельно обдумувати рішення і давати другій половині право висловити свою точку зору. Навіть якщо партнер воліє роботу вечірнім побаченням, що не паліть відразу всі мости. Можливо, у нього дійсно важкий період у житті, який потрібно пережити. Шукайте підтвердження його почуттів в іншому: в телефонних дзвінках, смс, коротких електронних листах з робочого мейла, які доводять, що він думає про Вас і нудьгує. Ви ж ніколи не кидали друзів у важку хвилину, так чому б і коханій людині не протягнути руку допомоги і не підтримати в переломний момент? Кожному ознакою неуваги постарайтеся протиставити приклад прояву його почуттів. Улюблений людина не вимив посуд? Зате з’їздив в супермаркет і купив продуктів. Ви не бачилися весь тиждень? Але вихідні провели разом на дачі. Вас люблять, просто любов може проявлятися не тими способами, до яких Ви звикли.

Усталені пари проведуть квітня 2020 в мирі та злагоді. Правда, другим половинкам Близнюків доведеться змиритися з тим, що цього місяця ті будуть надмірно мрійливі і відірвані від реальності. Якщо співрозмовник не реагує на питання і сидить з відсутнім виглядом і затуманеним поглядом, то краще відкласти розмову до його повернення зі світу мрій. Можливо, саме в цей момент Ваш Близнюк отримує Нобелівську премію за ліки від раку, знаходить золото тамплієрів або цілується з засмаглим мачо на білосніжному пляжі. Звичайно, за мрії про мачо можна і поскандалити, але доказів — то немає! Самим Близнюкам зірки не радять сильно відриватися від зовнішнього світу, щоб не прогавити проблеми.

З точки зору ділових відносин цей місяць стане для Вас мінним полем. Всі люди будуть здаватися настільки чесними, безкорисливими і щирими, що відрізнити порядну людину від шахрая виявиться вкрай складно. Під час переговорів довірливі Близнюки не раз пошкодують, що не можуть підлити в стакан співрозмовнику сироватку правди, адже пропоновані їм умови настільки вигідні, що викликають цілком закономірні побоювання. Зірки радять у разі сумнівів вдаватися до допомоги скептично налаштованих колег, які зможуть побачити подвійне дно і не попастися в розставлені мережі. Гороскоп на квітень 2020 дає сприятливий прогноз для будь-яких починань і творчих справ. Задумане Близнюками завершиться успішно, але тільки за умови наполегливої ​​праці. Літати в хмарах на роботі дозволено тільки льотчикам, а представники інших знаків зодіаку повинні трудитися в поті чола. Дивіться на світ крізь збільшувальне скло, намагаючись побачити не тільки його гідності, а й недоліки, і тоді Ви уникнете серйозних фінансових помилок.

Что такое перевязочки у детей. Зарядка мальчиков с гантелями. Как укреплять мышцы брюшной полости.

Близнюки — гороскоп на місяць квітень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць квітень 2020
Рубрика: UA.