Близнюки — гороскоп на місяць грудень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць грудень 2020
У грудні гороскоп просить усіх Близнюків бути обережніше, інакше лежати Вам весь місяць в ліжку, причому не з символами глянцевих журналів, а з застудою і грипом. Дбайливо поставтеся до свого здоров’я, якщо не хочете за новорічним столом замість холодного спиртного пити теплий компот. Взаємовідносини з зовнішнім світом у Вашого знака зодіаку в кінці року будуть нагадувати липку павутину, в якій з кожним необережним рухом заплутуєшся ще більше. Домочадці почнуть мучити Близнюків причіпками,

а кохана людина оголосить холодну війну без пояснення причин. Ви витратите чимало часу, ламаючи голову над тим, у чому ж Ви завинили. Не проявляйте в даній ситуації легковажності і не думайте, що ситуація з часом нормалізується сама собою. Це все одно, що страждати від зубного болю, але при цьому вперто напихати хворий нерв народними примочками і розчинами в надії, що вони знімуть хворість, замість того, щоб піти до лікаря і вирішити проблему раз і назавжди. Якщо Ви не розумієте причин відчуженості і невдоволення
близьких, то викличте їх на відверту розмову і розкрийте сутність проблеми. Можливо, Вам доведеться почати боротьбу з власними недоліками або зважитися на серйозний крок у відносинах, щоб не втратити дорогих серцю людей.

Вільні Близнюки у грудні 2020 року повинні уважніше дивитися по сторонах, адже гороскоп обіцяє їм доленосне знайомство. У цьому місяці Вам слід серйозніше ставитися до зав’язуються стосунки, так як навіть нешкідливий вечеря з колегою після важкого трудового тижня може з часом перерости у щось більше. Зірки з притаманною їм щедрістю подарують Вам безліч приємних знайомств, і Близнюкам залишиться лише вибирати, але ось це — то і виявиться найважчим! Всі претенденти на Ваше серце і дозвілля будуть такими різними, але кожен виявиться по — своєму привабливим, так що порівнювати доведеться зовсім різні категорії. Життя немов пропонує Вам вибір між шоколадним тортом і хорошою погодою — обидві події гарні самі по собі, але абсолютно не порівнянні один з одним. Все ж Близнюкам доведеться визначитися, адже довго грати серцями коханих не варто, якщо не хочете залишитися ні з чим.

Відомо, що представники вашого знаку Зодіаку завжди славилися чарівністю і умінням ладнати з людьми. Однак гороскоп попереджає, що в грудні в налагодженому небесному механізмі щось застопориться і звичайною доброзичливості вже не вистачить, щоб створити теплу атмосферу в умовах сірих офісних буднів. Колеги раптом почнуть сипати колючими зауваженнями і неприємними висловлюваннями на Вашу адресу. Ні в якому разі не вдавайтеся в боротьбу з противниками, витрачаючи на них сили і робочий час. Зірки дають Вам шанс зіграти на контрасті і постати перед начальством холоднокровним, компетентним співробітником, який робить свою справу і не опускається до розборок з недоброзичливцями. Грудень ідеально підходить для рухливих дітей Повітря, які готові змінюватися кожну секунду. Зовнішні обставини порадують Близнюків своєю нестабільністю і коливаннями, так що поки весь колектив буде ковтати валідол від того, що всі плани і прогнози летять до біса, Ви зможете взяти ситуацію під свій контроль і повернути її у вигідну для Компанії сторону. Загострена інтуїція допоможе Близнюкам прийняти правильне рішення, тому частіше прислухайтеся до внутрішнього голосу, не нехтуючи, втім, думкою компетентних колег. Спробуйте з’єднати власне ділове чуття з аналітичними даними фінансистів, і тоді сприятливий результат не змусить себе чекати! Працюючі у великих міжнародних компаніях Близнюки у грудні 2020 року можуть звернути свій погляд у бік сусідніх ринків. Вам захочеться змінити обстановку і спробувати себе в нових умовах. Вас почнуть вабити далекі обрії, незвідані труднощі і незнайома обстановка. Гороскоп обіцяє Близнюкам удачу в подібних починаннях, так що дерзайте! Пам’ятайте, що чим далі подорож, тим більше відкриттів і вигод воно обіцяє!

Как укрепить брюшную стенку. Укрепить брюшную стенку. Идеалы человека в разные эпохи.

Близнюки — гороскоп на місяць грудень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць грудень 2020
Рубрика: UA.