Близнюки — гороскоп на місяць березень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць березень 2020
У березні 2020 Меркурій замкнеться у своїй кімнаті, буде хандрити, писати вірші і пити вино. А його протеже Близнюки залишаться без підтримки та нагляду свого небесного покровителя. Втративши зоряної енергетичного підживлення, представники цього знака зодіаку виявляться уразливими перед весняними застудами і вижили зимовими мікробами. Гороскоп радить Близнюкам не ходити по вулиці без шарфа і не бігати по калюжах навіть у романтичному пориві, інакше лежати Вам тиждень з температурою і кашлем.

У

середині місяця богиня любові Венера почне дивитися на Близнюків поглядом недовірливою матусі, у якої вдома підростає 16 літню дочку. Вам слід бути дуже обережними, щоб не загрузнути по вуха в складному романі або не позбутися відносин зовсім. Підтримувати полум’я сімейного вогнища доведеться саме Близнюкам, тому зірки радять пам’ятати, що у світі існують вечері в ресторані, компліменти і перші весняні квіти (так, дорого, але що робити?) . Якщо Вам вдасться продемонструвати другій половинці, що
теплота і любов за прожиті роки нікуди не поділися, то Вас чекає приємний місяць, повний взаєморозуміння, смачної їжі і прасування сорочок.

Виниклі в березні 2020 відносини загрожують обернутися розчаруванням. Ось Ви впевнилися, що зустріли принца на білому коні, за яким готові і в вогонь, і в воду, і в курінь під Бобруйском. Він дарує квіти, читає вірші власного твору, а ще танцює чечітку і вміє готувати макарони. Але, поспілкувавшись деякий час, Ви починаєте розуміти, що, здається, до Вас прискакав тільки кінь, а його прекрасного власника перехопила по шляху якась ушлая прінцессочка. Ваш обранець багато говорить, хропе і категорично відмовляється дивитися фільми з Х’ю Грантом. Якщо все так, то перестаньте клясти власну нещасну долю і зізнайтеся, що не склалися стосунки — це ще й Ваша вина. Ви спочатку приписали коханому всі риси головного героя улюбленого жіночого роману, ось і обурюєтеся тепер, що він не володіє мечем і родовим замком. Романтичні, котрі піддалися весняної лихоманці Близнюки повинні зрозуміти, що в нашому світі вже немає легендарних, закутих у важкі лати лицарів, зате є звичайні Петі, Сергії та Міші, які і на роботу підвезуть, і ноутбук полагодять, і в кіно запросять. І з ними теж можна стати дуже щасливою.

Найважче в березні доведеться Близнюкам, що сидять на дієті. Ваш організм почне вимагати яскравих смакових феєрій, а не вареної капусти з сирою морквою. Найчастіше вранці чоловік буде розгублено обшарювати полки холодильника в надії зрозуміти, куди ж поділася вчора куплена палиця ковбаси. А Ви будете ховати очі і подумки клястися, що більше ніколи — ніколи. Тут зірки безсилі, адже Близнюків цього місяця просто тягне до задоволень ( їжа ще найбезпечніше з них). Дозвольте собі улюблену смажену картоплю і еклери, натомість збільшивши фізичні навантаження.

У березні на роботі не варто брати на себе додаткові зобов’язання, інакше Перевірте весь місяць, як хом’ячок в колесі, тобто важко, наполегливо і безрезультатно. Внаслідок ослабленого імунітету, представникам Вашого знака зодіаку слід уникати конфліктів і негативних емоцій, адже навіть дріб’язкова розбирання здатна спровокувати депресію. Спокійніше ставитеся до робочих моментів, тому що організм зараз гостро реагує на будь-який зовнішній подразник.

Гороскоп радить тримати себе в руках, інакше незабаром Ви почнете лаятися навіть з прибиральницею через зрушеного стаканчика для ручок. Близнюкам, на яких звалилося безліч складних питань, в їх вирішенні слід довіритися внутрішнього голосу (правда, не раджу визнаватися оточуючим людям, що він у Вас є, адже вони можуть не так зрозуміти і викликати санітарів ) . У березні будьте відкриті для нових ділових знайомств і цікавих проектів. Помірність у всіх сферах життя і незмінний оптимізм допоможуть Близнюкам зробити цей місяць вдалим!

Силовые упражнения без предметов. Зрелая кожа признаки. Укрепление живота после операции.

Близнюки — гороскоп на місяць березень 2020

Близнюки — гороскоп на місяць березень 2020
Рубрика: UA.