Білково-овочева дієта

Для набуття бажаних форм люди часто вибирають найрізноманітніші методи, включаючи заняття спортом до знемоги, монодієти і, навіть, голодування. Зазвичай після цього кілограми повертаються з помноженому кількості. Тоді має сенс прислухатися до експертів-дієтологів і спробувати білково-овочеву дієту.

Така дієта замінює прості вуглеводи, які не корисні для нашого організму, складними, які при розщепленні перетворюються в чисту енергію. Крім того, організм, в якості додаткового джерела енергії, буде використовувати жирові відкладення. Схема

живлення цієї дієти увазі, що білки і вуглеводи будуть надходити в організм у різні дні.

За цією схемою в 1-й і 2-й день (розрахунок на одну добу) можна вжити 1л нежирного кефіру, молока або сиру з декількома скибочками не свіжі зернового або житнього хліба; в 3-й і 4-й день можна їсти тільки білкові продукти; в 5-й і 6-й дні — продукти, що містять складні вуглеводи і рослинну клітковину.

Дозволені продукти:

    кисломолочні продукти: нежирні кефір і сир, сироватка, кисле. При непереносимості лактози
    ці продукти замінюють несолоним томатним соком; білки: яловичина, телятина, м’ясо кролика, курки і індика, нежирна риба (хек, минтай, тріска), яйця, м’ясні та рибні бульйони; овочі та фрукти: квасоля, зелений горошок, капуста, листовий салат, шпинат, морква, буряк, соя, спаржа, грейпфрут, кисло-солодкі яблука і груші; вуглеводи: гречана, вівсяна, перлова і т. д. каші, хліб з цілісного зерна, висівки, дієтичні хлібці.

При такій дієті людина сама планує своє меню згідно вищевказаною схемою. Завдяки цьому процес схуднення не буде нудним і одноманітним, а це важливо для гарного самопочуття та настрою.

Слабая брюшная стенка как укрепить. Лосьон из коры дуба. Закладка на хранение меховые и шерстяных вещей.

Білково-овочева дієта

Білково-овочева дієта
Рубрика: UA.