Бик характеристика. Китайський гороскоп. Сумісність

Люди, що народилися в рік Бика, скромні й старанні, терплячі і небагатослівні, наполегливі та витривалі. Водночас, за певних умов і обставин вони можуть бути ексцентричними і нетерплячими, можуть легко виходити з себе. У такі моменти їх слід остерігатися і уникати, бо їх гнів і лють виходять з-під контролю, не знаючи ні кордонів, ні меж. У момент емоційного сплеску, під вплив їх незаперечного красномовства можуть потрапити великі аудиторії, ціла юрба. А більшість з них володіє не тільки чудовими розумовими, але і фізичними даними.

Вже з дитинства

вони воліють перебувати тільки в зоні безпеки, уникаючи самотності, намагаючись укласти будь-якого роду та рангу союз з близьким до душі партнером, — милим і симпатичним, вірним і відданим, сильним і вольовим. З роками вони справляють враження людей старого гарту, солідних і шанованих, правда, з консервативним складом розуму. Перевихованню, як правило, не піддаються. Що в них закладено з дитинства, в більшості випадків залишається і до кінця життя.

До своєї життєвої мети вони йдуть усвідомлено,

послідовно, цілеспрямовано, не боячись ніяких перешкод. При цьому, рухаються, як правило, вельми прямолінійно, не користуючись обхідними маневрами, обхідними шляхами, об’їздами. Всі перешкоди і перешкоди беруться з обдуманої силою, і горе тому, хто не поступиться, не зійде з їх дороги або надумає пхати палиці в колеса. Їх соціальне піднесення досить крутий, але сходження не припиняється — адже це БИК. Вони добре знають, що ніщо не дається даром, успіх, задоволення душі дає тільки праця. І вони завжди готові працювати, але при цьому навіть повна віддача не передбачає зайвого виснаження, перенапруження.

Як начальники і керівники Бики просто прекрасні, особливо, якщо всі їх накази, вказівки виконуються беззаперечно без опору і протиріч. Але горе тим підлеглим, які вступають з ними в полеміку, в них сумніваються, бо вони швидко відчують важку руку начальника — Бика. Будь-яка справа проти них — справа безнадійна, безперспективна.

Також не слід заперечувати і їх консервативним поглядам і думкам. А якщо ви виведіть їх зі звичного спокою, нічого доброго після цього не чекайте. Вони підуть на те, що тут же порушать і ваш душевний спокій. У будь виховної акції Бики вимагають сліпої покори, відчуваючи, що цим в якійсь мірі зберігається їх непорушний авторитет, престиж, репутація. Вони й самі дуже старанні, але тільки з роками у них проявляється вельми відчутна схильність до рутини і однобокості.

Бики люто захищають все, що вони придбали в житті, будь це люди або речі, соціальний стан чи матеріальні блага. Вони можуть бути досить щедрими, але тільки до близьким, друзям і однодумцям. Найбільше досягнення — це завоювати їх довіру. З ними можна добре ужитися, якщо приймати їх такими, які вони є насправді.

Завдяки своєму здоров’ю і твердості характеру, Бики рано стають самостійними. У дитячі роки вони мирні, спокійні, навіть дуже милі, поки їх не чіпають, що не муштрують. У школі вони рано виявляють інтерес до всіх практичних питань, люблять світ мистецтва, особливо музику і спів, театральну сцену і кіно, бувають в концертних залах і на виставках.

Існують два типи Биков: один — вельми товариська, інший — більш замкнутий. Перший завжди щедрий і екстравагантний, душа всіх компаній і вечірок. Йому завжди і всюди раді, скрізь його чекають і вітають. У всіх будинках, в суспільстві у нього багато близьких друзів, приятелів, шанувальників. Другий тип часто сприймають як людину з комплексом неповноцінності, хоча насправді це зовсім не так. Його дивина виявляється в тому, що він часто замикається в собі, медитує, замислюється або філософствує над основоположними проблемами нашого життя, нашого буття.

Бикам потрібні справи, в які вони можуть виникнути з душею, заглиблюватися з головою, де потрібна ретельність і сталість зусиль, житейський розум і всебічне розуміння. Їм слід уникати професій з постійними відрядженнями, переїздами, подорожами, бо при цьому вони втрачають свій душевний спокій і здоров’я.

Сфери їх діяльності, крім сільського господарства, це світ мистецтва, спорт і фізкультура, світ фінансів і матеріальних цінностей. Багато Бики своє покликання знайшли в музиці і співі, малюванні та скульптурі. У спорті — це футбол і регбі, важка атлетика, біг на далекі дистанції. Багато Бики займаються біржовими спекуляціями. Але для всіх Биков найкращим відпочинком служать заняття в саду і городі.

Жінка — БИК — це справжня берегиня сімейного вогнища і тепла, чудова господиня і навіть нерідко глава сім’ї. Вона може бути і ніжною, і вірної, і відданою, але в той же час дуже практичною і далекою від сентиментальності.

КИТАЙСЬКИЙ ГОРОСКОП : СУМІСНІСТЬ БИКА З ІНШИМИ ЗНАКАМИ

БИК і ЩУР. Все залежить лише від поведінки Щура. Її спритність і моторність часто призводить Бика в сум’яття, а вміння тримати ніс за вітром він сприймає найчастіше як відсутність характеру. Дружба між ними досить нудна через відсутність цікавих тем для розмов і бесід. Ділові відносини можуть складатися по — різному. Найкраще, якщо командувати буде Бик, а працювати — Криса.

БИК і БИК. Партнери обидва надійні, у них багато спільного. Обидва матеріалісти і консерватори, будуть завжди рахуватися і з «татом » і » мамою». У їхньому шлюбі багато гумору, веселощів. Дружба між ними неможлива через боротьбу за владу. Ділові відносини можуть мати успіх у створенні спільної ферми, господарства.

БИК і ТИГР. Спільне життя для них неможлива. Цей шлюб приречений на явний провал. У цьому союзі Бик знищить Тигра. Дружба між ними настільки ж неможлива, бо Бик не сприймає і не переварює Тигра ні в цілому, ні частково. Ділові стосунки відсутні, оскільки Бик завжди буде намагатися керувати у всьому, повністю усуваючи Тигра від усіх справ.

БИК і КРОЛИК. У більшості випадків шлюбний союз між ними можливий, хоча і не ідеальний. Все залежатиме від поведінки Кролика, його дипломатичності, можливості пристосовуватися до свого Бикові. Дружба між ними не виключена, особливо на світському фоні. Ділові стосунки зажадають великої обережності і передбачливості з боку Бика, так як Кролик може зловжити бажанням підкорити своїй волі «бідного » Бика.

БИК і ДРАКОН. Їхній шлюбний союз буде неміцним і безперспективним, бо між ними обов’язково виникнуть чвари і конфлікти, які ведуть до розладу і до розриву відносин. Дракон — любитель зовнішнього блиску, а Бик взагалі не довіряє тому, що виблискує лише зовні. Дружба між ними також не відрізняється міцністю, головним чином через відсутність симпатій Бика до Дракону. Ділові відносини можуть скластися вельми невдало для Бика, який може стати для Дракона » хлопчиськом на побігеньках «.

БИК і ЗМІЯ. Шлюб може бути вдалим лише в тому випадку, якщо Змія зуміє приховати свої дошлюбні відносини і не стане про них базікати. Але це завдання для неї досить важка, а якщо що-небудь відкриється, тоді Змії можна тільки поспівчувати. Дружба між ними можлива міцна і стійка, навіть при тому, що вони вельми різні за вдачею. У них часто виникає сильне взаєморозуміння — з півслова, з одного погляду. Ділові стосунки не матимуть успіху.

БИК і КІНЬ. Труднощі тут відбудуться від нерозуміння один одного. Крім того, Кінь зі своєю темпераментної і незалежної натурою завжди буде побоюватися Бика, боятися його і від цього страждати. Дружба їх приречена на провал через різних смаків і різних моральних установок. Ділові відносини можуть існувати, але лише в крайньому випадку. Обидва вони великі трудівники, обидва чесні партнери. Але більш помітна спритність і моторність Коні може загнати Бика в кут.

БИК і КОЗА. Шлюбний союз між ними досить проблематичний і не має перспективи через їх несумісності. Бик не тільки не переносить надмірну фантазію і занадто яскрава уява Кози, але і не бажає також носити рогів. Дружба між ними можлива, але лише на короткий термін. Вони погано переносять один одного і ще гірше сприймають один одного і розуміють. Ділові стосунки — про них взагалі не може бути й мови.

БИК І ОБЕЗЬЯНА. Бик може піти на будь-які поступки Мавпі. Але все одно, замість щастя у Бика будуть одні лише страждання. Дружба між ними може бути, бо Мавпа Бикові дуже подобається, але вона любить над ним посміятися, познущатися, а Бик від цього страждає. Ділові стосунки між ними неможливі, так як Бик, полюбивши Мавпу, повинен буде за неї працювати.

БИК і ПІВЕНЬ. Шлюб можливий завдяки повному розумінню один одного і згоди. Дружба між ними просто ідеальна. Вони можуть бути нерозлучними друзями до кінця своїх днів. Ділові стосунки не найкращі, це все ж не любов. Роботи багато, а Бик вважає Півня занадто ледачим, користі від нього не дочекаєшся.

БИК і СОБАКА. Тут свої складнощі через їх протилежної ідеології. Бик все ж покликаний консерватор, а Собака — затятий революціонер. Дружба між ними виключається взагалі. Ділові стосунки зморені відсутністю загальних ідей, загальних цілей. Кожен буде тягнути ковдру тільки в свою сторону.

БИК і СВИНЯ. Шлюбний союз можливий лише при обопільній дотриманні загальноприйнятих правил суспільства. Свиня може винести багато чого, але не строгість і кабалу, хоча з часом і вона набирається хоробрості, щоб дати Бикові відповідну відсіч і пом’якшити його власницькі замашки. Дружба між ними можлива за умови, що вони будуть бачитися не надто часто. Ділові стосунки здатні принести хороші плоди, так як Свиня може бути дуже корисною Бикові в його діяльності

Лфк упражнения для пресса. Как укрепить переднюю брюшную стенку. Как принимать травяные ванны.

Бик характеристика. Китайський гороскоп. Сумісність

Бик характеристика. Китайський гороскоп. Сумісність
Рубрика: UA.