Безпечний аборт — якщо він справді потрібен

Починаючи з середини 20-го століття, в широке застосування увійшов новий метод абортів — вакуумна аспірація, або вакуумний аборт. Цей спосіб являє собою ефективне переривання вагітності на ранніх термінах, його головна перевага — відсутність хірургічного втручання, і як наслідок — менша травматичність. Його проводять до 4-5 тижня вагітності. Вакуумна аспірація є штучним перериванням небажаної вагітності, шляхом відсмоктування плоду за допомогою вакуумного насоса. Поряд з медикаментозним абортом відноситься до числа найбільш безпечних

абортів.

До його переваг відносять:

    шийка матки не травмується; він проводиться за 2-5 хвилин; мінімальні пошкодження отримує слизова оболонка матки, і як наслідок, швидше відновлюється; менш виражена гормональна перебудова; за 40-43 дня повністю відновлюється менструальні функції.

Ризик ускладнень

Однак, незважаючи на численні переваги в порівнянні з традиційним абортом, у міні-аборту теж існує ризик ускладнень. Адже яким б не був аборт, це все ж операція, що порушує гормональний баланс

і природну роботу організму. Найбільш частий випадок, це коли після міні аборту частина плодового яйця все ще залишається в матці, щоб запобігти продовження вагітності після аборту необхідно проводити УЗД. Також серед наслідків — ризик отримати запальне захворювання статевих органів.

Жінкам, які зробили вакуумний аборт слід на 3 тижні відмовитися від статевого життя, а також категорично забороняється застосування алкоголю. На 2-3 день можлива поява виділень зовні схожих на менструальні, які, по суті, є гормональною перебудовою організму. Протягом 2 тижнів краще поберегти себе і не займатися важкою фізичною навантаженням.

Гимнастика для худых девушек. Идеал в исторические времена. На какую глубину колот филлеры.

Безпечний аборт — якщо він справді потрібен

Безпечний аборт — якщо він справді потрібен
Рубрика: UA.