Безбарвна хна для волосся (інструкція)

Дівчата зі східних країн завжди виділялися красивими, важкими і дуже густим волоссям. З незапам’ятних часів на їх думку кращим засобом вважається чудодійний порошок, зроблений з сухого листя Лавсона, який також називають хна. З недавнього часу, даний цілющий матеріал для догляду за волоссям стало популярним серед жінок у всьому світі.

Хна популярний як чудового засобу для перефарбування волосся, який надає їм рудуватий відтінок. Проте останнім часом, за рахунок своїх виняткових косметичних властивостей, її стали використовувати для

оздоровлення волосся. Причому можливе застосування безбарвного варіанту хни, якщо жінка не бажає змінювати колір волосся.

Хна допомагає придбати волоссю блиск і пружність. До її властивостям також відносять оздоровлення волосся і усунення лупи, покращує їх зростання. Такі можливості виникають за рахунок проникнення молекулярних частинок хни у всередину волоса, де за їх рахунок відбувається споювання лусочок.

Найсильніший ефект дезінфекції сприяє усуненню лупи. Прискорення зростання волосся

відбувається за рахунок рослинних кислот. Однак при всіх позитивних моментах хни, є і сумні. При регулярному використанні, виникає загроза руйнування верхнього шару волосся, а також їх підсушування, що тягне за собою проблеми з блиском (з’являється тьмяність), перетину і втрата еластичності. У разі фарбування волосся, можуть виникнути проблеми з швидким вимиванням кольору, а також нерівномірно лягти, якщо Ви до цього часто користувалися хімічними фарбами. Даний препарат не рекомендується використовувати, заздалегідь не проконсультувавшись з косметологом, і не впевнившись, що воно Вам підходить.

Найголовніша перевага хни в безбарвному вигляді — поширеність і недорога вартість. Порошок можна наносити на пів години без будь-яких додаткових засобів по догляду за волоссям, а також у комплексі з цілющими травами, які підбираються залежно від типажу Ваших волосся або ж з ефірними маслами, серед яких можна виділити чайне дерево, лаванду.

Безліч дівчат висловлюють досить суперечливі коментарі та поради з приводу застосування хни, серед яких можна виділити наступні.

    Використовувати маски необхідно не частіше ніж раз на два тижні. Змивати маску водою, а потім, при нанесенні бальзаму для волосся, потримавши його пару хвилин, промити водою, остаточно змив залишки хни. При проблемах з появою лупи, слід до порошку хни додавати додавати трохи ефірного масла чайного дерева. Ефект перевершив всі очікування. Хто відчуває проблеми з сухістю волосся, хну рекомендується використовувати у складі маски з незначною кількістю олії жожоба і тримати суміш не менше години.

Негативні відгуки

    Користуючись хною, у дівчини з ослабленими волоссям, вони стали повністю сухими, після чого їй довелося йти в перукарню і зістригати мляві кінчики. Жінка при використанні хни спочатку особливої ​​різниці до і після застосування не відчула, що не додало ніякого блиску, ніякої густоти. Проте надалі при фарбуванні волосся із застосуванням фарби, яку вона використовувала завжди, результат був плачевним. Місцями фарба попросту не взялася. При консультуванні з фахівцями з салону краси, було припущення що якраз це могло трапитися саме через хни. Через деякий час при повторному фарбуванні, проблема зникла сама собою.

Різні засоби, хоч натуральні, хоч ні, слід вибирати для кожного, виходячи із специфіки власного волосся. Тільки-лише випробувавши безліч засобів, можна з упевненістю говорити який засіб підходить, а яке ні.

Укрепление брюшной стенки при грыже. Маски для взрослой коже. Как ухаживать за темными волосами.

Безбарвна хна для волосся (інструкція)

Безбарвна хна для волосся (інструкція)
Рубрика: UA.