9 правил ідеального французького поцілунку

9 правил ідеального французького поцілунку
Як правильно цілуватися з язиком? Після освоєння класичних поцілунків, а то й раніше, це питання в будь-якому випадку виникає у молодих людей. Даний вид поцілунку, правильно називається — французьким поцілунком.

Можна сміливо сказати, що це є самий пристрасний, , еротичний, професійний поцілунок у світі, і тому треба знати, як правильно цілуватися з язиком.

В принципі, якщо сказати, що даний вид поцілунку є продовження класичного поцілунку, то це буде абсолютною правдою. Відмінність є в

тому, що крім губ, в дію вступає і язик.

1 . Перед поцілунком, треба точно бути впевненим, що у вас свіже дихання. Якщо воно у вас з якихось причин не свіже, то зробіть все, щоб воно стало свіжим. Для цього існує дуже багато способів. Я думаю, що даний пункт дуже важливий і описувати детально його не треба, єдине відзначу! Якщо ви не виконаєте цей пункт, то до наступних, можливо і приступати не варто.

2 . Як ми вже говорили, даний поцілунок є в більшості випадків продовженням простого поцілунку в губи, хоч може

бути і окремим. Але краще всього починати з поцілунку в губи.

3 . Отже! Вибираємо якесь романтичне місце, або просто затишне. Далі торкаємося до партнера якимось чином, толі обіймаємо, толі беремо руку партнера — це треба для більш інтимного настрою.

4 . Далі повільно наближаємося своїми губами до губ вашого партеру, і цілуємо одну з його губ, тобто робимо все, як в стандартному поцілунку.

5 . Крізь губи, кінчиком своєї мови знайдіть мова вашого партнера. Доторкніться до нього і робіть грайливі руху взад — вперед, і по колу. Все це робіть не поспішаючи, з розслабленими губами і язиком. Коли ваші язики зустрінуться, то ви можете відчути те, що у вас підскочив тиск — це нормально! Не треба засовувати мову сильно глибоко тому, що це викличе неприємні відчуття.

6 . Даний вид поцілунку зазвичай починає робити один з партнерів, тому, спочатку мовою працює хтось один. Припустимо, ви цілуєте свого партнера в губи, але хочете чогось більш захоплюючого. Тоді ви ніжно торкаєтеся своїм язиком до його губ і чекаєте, поки він не відповість вам своєю мовою.

7 . Всі рухи язиком треба робити з помірною силою. Вибирати силу треба з тих розрахунків, щоб не доставити партеру дискомфорту. Тобто треба робити так, як би вам сподобалося, якщо б ви були на іншому місці.

8 . Час поцілунку може тривати від 20 секунд до 30 хвилин. Ви на часі особливо не заморачивайтесь, просто майте на увазі, що цей поцілунок робиться довше, ніж в губи.

9 . Закінчувати поцілунок треба повільно, без різких рухів. Треба прибрати мову собі в рот. Не поспішаючи відхилиться назад, і в останню чергу закрити рот. Така послідовність найоптимальніша. Якщо ви спробуєте зробити це все відразу, то може вийти грубий рух, або як мінімум некрасиве.

Тепер ви докладно дізналися як правильно цілуватися з мовою. Далі щоб удосконалювати даний вид поцілунку, треба як і в будь-якій справі практика. Варто ще відзначити, що з якихось причин є частина людей, яким не до душі цілуватися з мовою, такою людиною втім, можете бути і ви. Тут нічого страшного немає, треба лише заздалегідь попередити свого партнера.

Гимнастика для живота после операции. Утренняя зарядка для студентов. Тип лица перевернутый треугольник.

9 правил ідеального французького поцілунку

9 правил ідеального французького поцілунку
Рубрика: UA.