8 вправ для ідеальної талії

Вісім найефективніших вправ для ідеальної талії від Ніни Радзієвської.

Кругові рухи
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки покладіть на талію. Виконайте 10-15 кругових рухів верхньою частиною тіла в одну сторону, потім в іншу.

Присідання на колінах
Стати на коліна, руки за головою, спина рівна. Присядьте 20-25 разів на праву сторону, потім стільки ж на ліву.

Півмісяць
Встаньте прямо, шкарпетки нарізно, руки за головою, лікті розведені. Перенесіть вагу тіла на праву ногу, ліву відірвіть від підлоги (утримуйте її так високо

над підлогою, як зможете). Нахиліться в праву сторону і затримаєтеся на 2-3 дихальних циклу, після чого поміняйте бік нахилу. Виконайте по 15-20 разів.

Махи ногою
Ляжте на правий бік, правою рукою упріться в підлогу, а ліву покладіть перед собою. Підніміть пряму ліву ногу вгору, носок повинен дивитися вперед. Перенесіть її вперед і затримаєтеся на кілька секунд. Зробіть 10-15 підйомів, переверніться і виконайте стільки ж підйомів правою ногою. Всього три підходи.

Бічне скручування
Ляжте на правий бік,

ноги випрямити, руки за головою, правим ліктем упріться в підлогу. Корпус нахиліть трохи вперед. Утримуючи ноги зімкнутими, підніміть верхню частину тулуба вгору і затримаєтеся в цьому положенні на 2-3 дихальних циклу. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу в іншу сторону. Виконайте по 10 разів.

Скручування ніг
Сядьте на підлогу, підніміть ноги під кутом 45 градусів, руками упріться в підлогу, лікті зігніть. Зробіть глибокий вдих, притисніть зігнуті ноги до себе, намагаючись відхилити їх вліво. Поверніться у вихідне положення. Потім повторіть в іншу сторону. Зробіть по 10-15 разів.

Маятник
Ноги злегка зігніть в колінах, п’яти тримайте на підлозі. Трохи відхилитеся назад, при цьому тримайте спину рівною. Візьміть у руки м’яч і виконуйте кругові рухи. М’яч опускайте до рівня стегон. Повторіть по 10 разів в кожну сторону.

Розтяжка
Сядьте на підлогу, схрестивши ноги. Підніміть руки і з’єднайте долоні над головою. Потім потягніться всім тілом вгору і відхиліться в ліву сторону. Затримайтеся в цьому положенні на три дихальних циклу, поверніться у вихідну позицію. Повторіть в іншу сторону. Виконайте 2-3 підходи.

Идеал моей эпохи. Идеал эпохи. Различные эпохи.

8 вправ для ідеальної талії

8 вправ для ідеальної талії
Рубрика: UA.