8 корисних сайтів для вивчення англійської мови

Іноді простого перегляду сторінок в Google не достатньо, щоб знайти найкращі англійські сайти для навчання в мережі. Google зазвичай показує ті ж сайти, які ви вже бачили сотні разів, і ви просто не можете отримати ті якісні сайти англійської мови, які відповідають вашому запиту.

Отже, вашій увазі представлені кращі сайти для вивчення англійської мови в Інтернеті, які, ви, ймовірно, навряд чи самі знайдете.

1 . Preply. com / blog

Відмінний сайт, прекрасний блог з безліччю корисної інформації, яка постійно поповнюється. Блог має приємний дизайн. Завжди

можна задати питання щодо вивчення англійської мови і отримати конкретну відповідь. На самому сайті preply. com можна вибрати вподобаного репетитора, носія мови і практикувати навички розмовної мови, граматичні навички, або поповнювати словниковий запас, адже займатися можна по Скайпу — це значно зручніше.

2 . PhraseMix

Один з найприємніших веб — сайтів англійської мови в мережі. Aaron з Phrasemix навчить вас англійським фразам по — новому. Цей райт відмінно розроблений. І це тільки початок. Ви запитаєте,

чому я повинен вчитися англійські фрази? ! Відповідь — їх важливо знати, тому що це те, що ви будете в основному використовувати в своїх розмовах. Ви ж не хочете кожного разу коли ведете бесіду заглядати у словник. Тому є сенс використовувати добре завчені фрази.

3 . Esl. about. com

Якщо ви шукаєте сайт для навчання з найбільшою кількістю навчальних матеріалів, то це ваш сайт. На цьому сайті можна знайти плани уроків, граматичні матеріали, лексичні завдання, потренувати навички аудіювання, навички читання та письма, викладання англійської мови, знайти матеріали для підготовки до TOEFL, IELTS, тести та вікторини, англійські навчальні посібники.

4 . Voice of America

Подібно як на esl. about. com, тут ви знайдете багато інформації. Що хорошого в цьому ресурсі, так це те, що американський англійська можна вивчати дивлячись останні новини з таких тем як новини світу, США, бізнесу, освіти, охорони здоров’я, розваг, науки і техніки. Дуже і дуже корисно, а головне — безкоштовно.

5 . English Central

Часто ті, хто вивчає англійську мову шукають в мережі прості і короткі відео діалоги з вправами для поліпшення навичок аудіювання. Для цього й існує такий чудовий ресурс, де можна не тільки вдосконалювати навички аудіювання англійською, але також поліпшити англійська вимова і словниковий запас. І все це безкоштовно. Це досить потужний веб — сайт і він безперечно повинен бути в цьому списку кращих англійських веб — сайтів для навчання.

6 . Learn — english — today. com

Полезнейший ресурс. Все дуже просто і доступно. Є навіть розділ з іграми, розділеними за рівнями складності, а також кросворди та вікторини, які можна роздрукувати. Величезна кількість вправ на слова і правильний порядок слів у реченні. Якщо є необхідність знайти цитати великих людей англійською — цей сайт вам на допомогу. Плюс тут є списки ідіом, які ще й за темами розподілені.

7 . News In Levels

Ще один досить цікавий ресурс для вивчення англійської мови. Тут є можливість читати (побудувати свій словниковий запас) , дивитися і слухати ( поліпшити свої навички аудіювання, а також вимови) останні новини англійською мовою. Головне, що є розподіл на рівні складності, це стане надзвичайно ефективним, якщо потрібно поліпшити саме ті поля вашої англійської, які потребують вдосконалення

8.How do you do?

Ідея цього чудового сайту належить польським розробникам. Це простий і безкоштовний сервіс для спілкування з людьми з усього світу, які теж вивчають англійскій. Здесь, можна практикувати навички розмовної мови з не-носіями мови по всьому світу. Інструмент дозволяє вести чати з іноземцями, одночасно вивчаючи англійську і розширюючи свій кругозір, так як є можливість дізнатися про країну співрозмовника.

Лфк упражнения для пресса. Как укрепить переднюю брюшную стенку. Как принимать травяные ванны.

8 корисних сайтів для вивчення англійської мови

8 корисних сайтів для вивчення англійської мови
Рубрика: UA.