8 Березня — статистика визнання цього дня, як святкового

8 Березня — статистика визнання цього дня, як святкового Історія святкування Дня 8 березня починається з 1857 р. Цього дня сотні жінок » Великого яблука » зібралися на маніфестацію. Бунтівниця виявилися працівниці взуттєвих і швейних фабрик. Протестуючі вимагали скорочення робочого дня до 10 — ти годин, заробітної плати, рівний чоловічий і сухі, чисті і світлі робочі місця. У ті роки жінкам доводилося працювати як мінімум 16 годин. А їх заробітна плата залишала бажати кращого. Чоловікам раніше вдалося домогтися скорочення робочого дня.

А після цього дня і жінкам скоротили робочі години. Також багато підприємств Америки організували профспілки.

Що стосується Російської імперії, то тут це свято до 1918 г святкувався 23 лютого. А сьогодні в це день вітають чоловіків. У 1917 році саме в жіночий день почалася революція. Тисячі жінок у «свій» день вийшли на вулиці міста, щоб протестувати проти війни. І треба зауважити, що це дало свої плоди — Микола Другий зрікся престолу.
Сьогодні День 8 Березня відзначається в багатьох країнах. Але

в Республіці Ліберті в цей день не вітають жінок, а шанують пам’ять полеглих.

Серед громадян нашої держави провели опитування — » Які асоціації у вас з 8 Березня? «. Більше 70% опитаних зізналися, що це Міжнародний жіночий день. Для 18 % — це свято весни. Для 8 % — цей день не що інше, як додатковий вихідний. І близько 4 % не вважають цю дату чимось особливою.

Також провели опитування, що стосується того, де люди святкують день весни і день 8 Березня. Більше 50% опитаних відзначають цей день за святковим столом. 6 % можуть собі дозволити відправитися в ресторан або інший розважальний заклад. 18 % громадян країни оговтуються в гості. Близько 2 % людей відкривають шашликовий сезон за містом. І всього лише 1 % опитаних воліють свято провести культурно в кіно, театрі чи на концерті.

Понятие о красоте в наше время. Медузы как себя вести. Формы косметических средств.

8 Березня — статистика визнання цього дня, як святкового

8 Березня — статистика визнання цього дня, як святкового
Рубрика: UA.