6 ознак кризи 25 років

Сивий і пузатий чоловік залишає свою дружину заради 20 — річної секретарки. Зморшкувата домогосподарка вступає до університету, щоб вивчати соціологію. Ми всі знаємо про кризу середнього віку. Але на заході давно у вживанні новий термін — криза чверті життя. Що це таке і як дізнатися чи ти в ньому?

Чверть життя — що це?

Якщо тобі 20-25 років, то ти знаходишся саме в тому віці, коли настає криза чверті життя. Якщо ти молодше 20 років, тебе, швидше за все, до цих пір турбують » підліткові демони». Якщо ж ти старше 25 — добре, наступного

разу зможеш звалювати відповідальність на життєвий криза лише до 40 років.

Той Самий Єдиний Чоловік.

Відносини з твоїм хлопцем тривають вже більше трьох років, але ти досі не впевнена, чи є він Тим Самим? Чи можеш ти уявити себе з цим хлопцем протягом усього свого життя? Ти можеш уявити своїх дітей, які схожі на нього? Чи той він, про кого ти мріяла все життя? Якщо ти відповіла «так» , — відмінно! Давай будемо сподіватися, що він відчуває те ж саме. Ти ж не хочеш бути з ним ще три роки, а потім опинитися

на самоті, тому що він знайшов когось трохи краще! Якщо ти відповіла «ні» , у тебе є симптоми кризи чверті життя. Влаштуй перерву у відносинах і подивися на них з боку.

Ти не можеш уявити собі свою кар’єру.

Твоя перша робота була прекрасною… в перший рік або два. Тепер новизна відчуттів від матеріальної свободи стерлася, і ти не впевнена, що ти на своєму місці. Що сталося з твоєю мрією стати відомою актрисою? Або співачкою? Чи будеш ти коли-небудь заробляти стільки, щоб мати все, що заманеться? Швидше за все, на свою першу роботу ти влаштувалася за принципом «аби кудись » . Тепер ти розумієш, що «де-небудь » — це не твоє місце.

Ти починаєш турбуватися, що протизаплідні засоби зроблять тебе безплідною.

У підлітковому віці і в юності протизаплідні таблетки були ідеальним способом, щоб позбавити тебе від страху вагітності.

Кілька років по тому, наполегливі чутки зниження народжуваності через таблетки, починають впливати на тебе. Ти хочеш мати дітей через кілька років…

Що робити, якщо всі ці страхи і таблетки були марними і шкідливими?

Ти перетворюєшся на свою маму.

Ти дзвониш мамі, щоб уточнити рецепт тірамісу, що не забуваєш привітати з днем народження знайомих і родичів, і турбуєшся буквально про все.

Ти відчуваєш, що не можеш взяти і поїхати в Лондон, Нью — Йорк або в Мадрид через загрозу терористичних атак. Ти перевіряєш газ і електрику двічі, перш ніж покинути будинок. Ти навіть почала вирощувати квіти на дачі!

Ти починаєш думати про старість.

Ти вивчаєш інформацію про пенсійні фонди, тобі важливо які гарантії тобі дає роботодавець. Всерйоз плануєш, де будеш жити і чим займатися на пенсії.

Якщо вищевикладені сценарії збіглися з твоїми, жіночий журнал вітає тебе! — У тебе криза чверті життя! На жаль, у мене немає рецептів, як би це все виправити. Просто постарайся отримувати задоволення від життя зараз, а діти, чоловік і іпотека з дачею нехай почекають. У них буде багато часу, щоб » діставати » тебе.

Упражнения со скакалкой на физре. Правила приема водных процедур. Упражнения для укрепления передней стенки живота.

6 ознак кризи 25 років

6 ознак кризи 25 років
Рубрика: UA.