6 фраз, які хоче почути будь-який чоловік

6 фраз, які хоче почути будь-який чоловік
Найкращі компліменти, які хоче почути від коханої жінки будь-який чоловік (і його его ) — ось ці шість фраз. Рада для жінок: повторюйте їх якомога частіше!
1 . «Мені з тобою весело»

Чоловікові подобається знати про те, що з почуттям гумору у нього все в порядку. А ще більше йому подобається знати про те, що ви розумієте його жарти. Так що » мені з тобою весело » після його феєричної жарти звучить набагато краще, ніж банальне » смішно» — таку заяву більш персоніфіковане.

2 . «Ти

— мій найкращий порадник «

Чоловіки не тільки люблять прохання про допомогу, але їм до того ж подобається знати про те, що до їхніх порад прислухаються.

3 . «У тебе такий великий… «

Будь-який чоловік, навіть ідеально складений, ні-ні та сумнівається у своєму чоловічому… ммм, скажімо так, гідність. Так що навіть » Апполона » не зайве буде підбадьорити і запевнити в тому, що «там » все відмінно.

4 . «Ти мене так порушуєш! «

Практично все, що ви скажете йому під час прелюдії

або вже «в процесі» для потвержденія того, що він все робить правильно, буде сприйнято чоловіком вкрай позитивно.

5 . «Ти так добре вмієш…»

Замість трьох крапок можна вставити будь-яке словосполучення : «грати на гітарі » , » смажити яєчню » , » різатися в Angry Birds » … Зійдуть будь-які слова, що говорять про те, що ви в курсі його приголомшливих навичок.

6 . » Ти такий надійний»

Навіть якщо ви вважаєте себе емансипованої феміністкою в третьому поколінні, вашому чоловікові вкрай важливо знати, що він дає вам особливе почуття захищеності

Как менялось понятие красоты. Как укрепить брюшную стенку живота. Малышу исполнилось 6 месяцев.

6 фраз, які хоче почути будь-який чоловік

6 фраз, які хоче почути будь-який чоловік
Рубрика: UA.