25 березня День працівника культури. Готуємося до Благовіщення

25 березня День працівника культури і Благовіщення 25 березня відзначається професійне свято творців і хранителів культури.

Свій офіційний статус свято отримало в.2007 р по указу президента » Про День працівника культури». Відповідно до цього указу День працівника культури щорічно святкуватиметься 25 березня.

Міністр культури Росії вперше почав говорити про потребу введення даного професійного свята навесні 2007 р. У той же рік міністр культури пояснив, що березень, як місяць святкування Дня культури був обраний не випадково. Вся справа в тому, що багато російських регіони відзначають в цей день власний свято працівника культури. Крім цього, Соколов звернув увагу на те, що офіційний день культурних працівників не повинен перетинатися з днями святкування інших святкових і пам’ятних дат.
До працівників культури відносяться всі особи, які є професіоналами в таких сферах, як мистецтво і культура, поліграфія, кінематографія, книговидання, спорту, ЗМІ та туризму. У працівників культури є свій діючий союз — Російський Профспілка працівників культури.
У столиці Росії кожен кваліфікований служитель культурі може отримати звання Почесний працівник культури столиці.

В останні десятиліття щороку відзначається ряд свят, які мають відношення до розвитку і збереження культури. Приміром, офіційно затверджений День російського кіно, День музеїв, Всеросійський день бібліотек, День російського друку.
25 березня в черговий раз відсвяткують свій професійний день — театральні діячі та діячі концертних організації, працівники бібліотек і музеїв, службовці будинків культури, колективи художньої самодіяльності. Зрозуміло, до їх свята буде організовано низку урочистих культурних заходів.25 березня День працівника культури. Готуємося до Благовіщення