13 Способів як уникнути сварок з коханим

Щоб звести конфлікт нанівець, потрібно терпіння і самовладання.

Не секрет, що уникнути сварок нелегко. Навіть у самих щасливих сім’ях трапляються сварки. Звичайно, вибудувати стосунки так, щоб повністю уникнути сварок практично неможливо. Але навчитися виходити з конфліктних ситуацій необхідно. Вам же не потрібен грандіозний скандал, але ж? Найбільш оптимальний варіант — компроміс. Знайдіть те рішення, яке підійде і тієї, і іншій стороні. Запам’ятайте, якщо одна із сторін йде на поступки, але залишається при своїй думці, то проблема

не вирішена. Через час ви знову з нею зіштовхнетеся.

Ось кілька порад, як звести конфліктні ситуації і до мінімуму. Вони будуть корисні не тільки жінкам, а й чоловікам.

1 . Навчіться стримувати емоції

У вас ніколи не відбудеться конструктивного діалогу, якщо хоча б хтось один налаштований агресивно. Ні, звичайно, якщо головна ваша мета — розрядити емоції, то кричите скільки душі завгодно, але якщо ж у вас є конкретна мета, то слід спочатку заспокоїтися, а потім вже починати розмову.

Упоратися

зі своїми емоціями не так складно, як здається на перший погляд. Спробуйте подивитися на ситуацію з боку. Уявіть, що дивитеся кіно. Так, вам шкода головного героя, але він — не ви, і тому можна неупереджено проаналізувати ситуацію. Нехай у вас не вийде з першого разу, але ж головне — тренування.

2 . Не накручуйте себе

Не варто накручувати себе. Якщо чоловік затримався після роботи, не варто забивати голову страшними думками про аварію або про іншу жінку. Не слід починати скандалити, ледь він переступить поріг. До його приходу згадуємо перший рада та гасимо негативні емоції. Спробуйте розібратися, чому ви так переживаєте через це і що ж відчуваєте насправді.

Не дивуйтеся, адже те, що ваші емоції засновані на страху, що вас кинуть або що з рідним вам людиною щось трапитися — нормально, як і образа, найчастіше заснована на егоїзмі. Потім уявіть, що двері відкриваються і входить він. Що вам більше хочеться в цей момент — накричати на нього або обійняти? Якщо перше — продовжуємо гасити емоції. Не бійтеся сказати чоловікові, що переживали через його затримки. Він запам’ятає це, і в майбутньому буде попереджати вас.

3 . Виберіть час для розмови

Не варто лізти під гарячу руку. Якщо чоловік прийшов роздратованим — відкладіть розмову. І пам’ятайте, не варто також заводити розмову з голодним, що не виспався, а тим більше, на підпитку людиною.

4 . Боріться з причиною, а не наслідком

З’ясуйте, що стало причиною конфлікту. Варто обговорити і вирішити саме її, а не саму сварку. Це набагато прискорить вирішення проблеми.

5 . Не згадуйте минуле

До того ж пам’ятаєте, починати сварку, при цьому згадуючи всі попередні гріхи не варто. Обмежитеся тим, що сталося саме в даний момент.

6 . Не накопичуйте проблеми

Вирішуйте проблеми по мірі їх надходження. Не слід чекати, поки їх збереться достатньо. Обговорюйте проблеми поступово, і ніколи не повертайтеся до них.

7. Не таїти образу

Говоріть про образу спокійно і без істерик. Не слід виношувати її в собі — чим швидше ви виговоритися, тим швидше вона пройде.

8 . Не опускайтеся до образ

Це також вельми важливо. Образи — нова причина для сварок.

9 . Не язвіть і уникайте іронії

Запам’ятайте, іноді не слова, а тон, з яким ви їх виголосили, ображають співрозмовника.

10 . Не влаштовуйте істерик

Чи знаєте ви, що істерика вважається однією з форм маніпуляцій? Незважаючи на те, що це вельми потужна зброя, дійсно вирішити проблему воно вам не допоможе.

Але якщо ініціатором конфлікту виступаєте чи не ви? Як же бути в такій ситуації?

11 . Рот на замку

Пам’ятаєте, в шкільні роки вам радили закрити рот на замочок, а його викинути? Застосуйте щось подібне. Для того щоб вже точно нічого зайвого не сказати, наберіть у рот води і чекайте, поки чоловік не скаже все, що збирався. Якщо ж ви раптом проковтнули воду — візьміть ще. Людина не може довго розмовляти з самим собою. Незабаром це набридне йому і він замовкне. А саму ситуацію обговоріть пізніше, коли він відійде.

12 . дійте нестандартно

Якщо на вас кричать, спробуйте обійняти або поцілувати чоловіка. Навряд чи після цього йому захочеться продовжувати сварку. Так само можна спробувати перевести розмову на іншу тему. Попросіть подати вам склянку з водою або ж закрити кватирку.

13 . Не слід чіплятися до слів

Фраза, вирвана з контексту, втрачає первісний зміст. Не слід чіплятися до окремих слова, адже тоді грандіозний скандал вам гарантований.

Не думайте, що ви першопричина всього
Не завжди причина сварки в вас. Можливо, причина роздратування — невдачі в роботі, сварка з друзями або хамство оточуючих. Адже не все крутиться навколо вас.

Запам’ятайте, при правильному підході, будь-яку агресію можна звести до мінімуму. Головне — знати, як це зробити.

Правила приема водных процедур. Упражнения для укрепления передней стенки живота. Гигиена чистых волос.

13 Способів як уникнути сварок з коханим

13 Способів як уникнути сварок з коханим
Рубрика: UA.